Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Peşin Fiyatına 12 Taksit
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi ve 7inc Samsung Siyah Tablet

Yarı Profesyonel Fotoğraf Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu ürün distributor garantilidir.
Ürün Hakkında
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi + 7inc Samsung Tablet Uzman Görüşü

Görüntü paylaşımı otomatik, kullanışlı ve kolay hale getirilmiştir. Gelişmiş Wi-Fi bağlantısıyla, klasik çizgilerden etkilenen WB250F SMART CAMERA, akıllı telefonunuza ve kolay bir şekilde aile ve dostlarınıza eşzamanlı olarak görüntüler sunar. Hybrid Touch Kullanıcı Arayüzü paylaşımı kolaylaştırır — ve 18x yakınlaştırma, 24 mm geniş açı lens ve En İyi Yüz, paylaşmaya değecek çarpıcı görüntüler oluşturmanıza yardım eder.

Tek dokunuş bağlantı dünyasını karşınıza getirir

DOĞRUDAN BAĞLANTI özellikli Wi-Fi Bağlantısı
SMART CAMERA'nın Wi-Fi bağlantısının kablosuz avantajlarını ve gerçekten akıllı özelliklerini yaşayın. Özel DOĞRUDAN BAĞLANTI kısayol tuşu, Mobil Bağlantı, Sosyal Paylaşım ve E-posta ve Family Story anılarınızı tüm dünyadaki arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanızı sağlarken Wi-Fi ağlara hızlı bir şekilde bağlanmanıza yardım eder. Burada ayrıca tümünün diğer cihazlara bağlanmasının kolay olduğu Mobil Vizör, AllShare Play, Samsung SMART CAMERA Uygulamaları—ve çok daha fazlası—mevcuttur.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Resimleri kameranıza ve telefonunuza kaydedin — Anında

Otomatik Olarak Paylaşın (AutoShare)
Wi-Fi bağlantısı üzerinden yüksek kaliteli fotoğraflarınızı çok kolay bir şekilde yedeklemek ve paylaşmak için—eşzamanlı olarak çektiğiniz her fotoğrafı cep telefonunuza gönderin. AutoShare özelliğini bir kez ayarlayın, kamera bunu varsayılan ayar olarak kaydedecektir. AutoShare özelliği ayrıca Akıllı Telefonunuzla birlikte fotoğraflarınıza GPS işareti koyar.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Kamera, akıllı telefonlar ve tabletler - paylaşmanın en kolay yolu

MobileLink
Artık Samsung MobileLink ile bir görüntü veya albümü seçebilir ve doğrudan Android smartphone, iPhone veya tablete gönderebilirsiniz. Görüntüyü, bir metin mesajı veya bir e-posta olarak göndermenize bile gerek kalmaz. MobileLink ile telefonunuzdaki albümü kontrol edebilirsiniz, değişiklikler kameranıza da kaydedilecektir.

Full HD Kayıt

Yaşamın içinden renkler ve sıra dışı keskin ayrıntılarla 1 920 x 1 080 Full HD video çekimi yapın. Daha da uzun çekim yapın — Samsung WB250F fotoğraf makinesinin H.264 formatı, MJPEG video formatıyla yapılandan daha uzun kayıt imkanı sağlar. Çekimi yaptığınızda parlak HD görüntülerinizi olarak Full HD televizyonunuzda izleyebilirsiniz..
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Kameranızı uzaktan bir akıllı telefondan kontrol edin

Remote Viewfinder
Akıllı telefonunuzu vizör olarak kullanarak kameranızı kontrol edin. Remote Viewfinder, görüntülere önizleme yapmanızı, kamera ayarlarını düzenlemenizi, yakınlaştırma ve uzaklaştırma gerçekleştirmenizi ve her bir kareyi çerçevelemenizi — tümü telefonunuzdan olmak üzere kablosuz olarak sağlar. Bu özellik üst sınıf akıllı telefonlar için mevcuttur.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Kameranıza daha hızlı bağlanın- bir dokunuş,üç uygulama

Samsung SMART CAMERA Uygulaması
Remote Viewfinder, AutoShare ve MobileLink özellikli- Samsung SMART CAMERA Uygulamasını her uygulamayı ayrı şekilde indirmeye gerek kalmadan indirin. Akıllı telefonunuzda bir kerede bir uygulama açmak yerine bir parmak dokunuşuyla üç uygulamanın tümünü bir kerede açabilirsiniz.

Tam Manuel Mod (A / S / M)

Tam Manuel (A / S / M) size tamamen yaratıcı kontrol sağlar. Düşük ışıkta hızlı hareket eden görüntüleri çektiğinizde Diyafram Önceliği ve Deklanşör Önceliği ayarları sayesinde deklanşör hızları ve alan derinliği ile deneyler yapabilirsiniz. Samsung fotoğraf makineleriyle tam olarak istediğiniz fotoğrafları çekebilirsiniz.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Sorunsuz paylaşım ve oynatma — tüm cihazlardan

AllShare Play
AllShare Play, AllShare Play özelliğini destekleyen tüm cihazlara bağlanmanıza izin verir. Arkadaşlarınız ve ailenizle hemen paylaşmak için yakındaki cihazlara kameranızdan fotoğraflar ve videoları kablosuz olarak gönderebilir veya kolay yönetim için Web Depolamaya kolayca yükleyebilirsiniz. AllShare Play ile paylaşmanın özgürlüğünü yaşayın!
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Değerli anılarınızı hiçbir zaman kaybetmeyin

Bulut
Bulut ile, belleğiniz hiçbir zaman dolmayacak ya da değerli resimlerinizi, hareket halindeyken bile kaybetmeyeceksiniz. Görüntülerinizi, Microsoft Skydrive veya bölgesel bir bulut sağlayıcısı gibi bir bulut hizmetine kablosuz olarak kaydedip, akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde istediğiniz zaman görüntüleyin veya daha sonra bilgisayarınıza indirin.

Hareketli Fotoğraf

Hareketli Fotoğraf komik bir sahne oluşturmak için hareketli bir nesnenin etrafındaki eylemi dondurur. Dans eden bir arkadaşınızı çekin — sonra herkesi onun etrafında heykel gibi durdurun. Görüntüleri çekin ve sonra ekranda hareket olmasını istediğiniz yere sürtün. Etrafındaki fotoğraf donar—bu kadar kolay.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Dünyanın herhangi bir yerinde dünya ile paylaşın

Sosyal Paylaşım ve E-posta
Görülmesi gereken görüntüler ve videoları favori sosyal ağlarınıza e-postalayabilir veya gönderebilirsiniz. Kablosuz bağlantı olan herhangi bir yerde seçip karşıya yüklemeniz, ardından da etiket ve yorumlar eklemeniz yeterlidir. Blogger takipçilerinizle veya Facebook, Picasa ya da Youtube'da — ve daha birçok sosyal ağda paylaşın.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Bir kez çekin. Sonsuza kadar saklayın.

Otomatik Yedekleme
Kablosuz olarak fotoğrafları ve filmleri bilgisayarınıza veya Mac bilgisayarınıza aktarın. Sadece AutoBackup özelliğini seçerek tümünü ayarlayabilirsiniz. Tüm fotoğraf ve videolarınız kablosuz olarak aktarılır ve güvenli şekilde bilgisayarınızda depolanır. Bilgisayarınızda yedeklerinin olduğunu bilerek kameranızdan fotoğrafları özgürce silin.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Kameranızla ilgili donanım yazılımı bildirimlerini alın

Yazılım Güncelleme Bildirimi
Samsung SMART CAMERA için bir donanım yazılımı güncellemesi mevcut olduğunda ve bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda, kamera ekranında bir bildirim penceresi açılır. Yükseltme için kameranızı bilgisayarınıza bağlayın ve gecikmeden en son özellikleri kullanmaya başlayın.
Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi

Tam kontrol, şimdi daha sezgisel

3" (75 mm) hVGA Hybrid Touch
Kullanıcı Arayüzü
İki kez avantajlı bir kullanıcı arayüzü sunumu. Hybrid Touch Kullanıcı Arayüzü iki seçenek sunmaktadır: sezgisel olarak menüde gezinmek için imleci yukarı, aşağı, sola ve sağa hızlı bir şekilde hareket ettiren 5 yönlü düğmeyi kullanın ve 3" (75 mm) hVGA ekranda seçimler yapın. Alternatif olarak, metin girmek istediğinizde —fotoğraf paylaşmak için, e-posta adresi gibi —bir akıllı telefonda olmasını isteyeceğiniz dokunmatik ekran üzerindeki karakterleri kolayca girin. Kontroller arasında gezinmek ve görüntüleri paylaşmak bundan daha kolay olamaz.

Mükemmel çekimler için uzağı yakınlaştırın ve geniş açıyı kullanın

Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi
24 mm, 18x yakınlaştırma
Tüm dünyayı fotoğraflayın. İlginç Tudor evleri sırasını veya coşkun, çok geniş çağlayanları fotoğraflamak için 24 mm geniş açı lensi kullanın — bu lens çıplak gözle görülenden bile geniş bir açıda herhangi bir geniş kapsamlı panaromanın üstesinden gelebilir. Ayrıca uzaktan hızlı bir şekilde çarpıcı yakınlaştırmalar yapabileceğiniz 18x Optik Zum özelliği bulunmaktadır, bu sayede bir saat kulesinin üzerindeki hareket eden orkestra çanı heykelciklerinin veya vahşi yaşam parkındaki egzotik kuşların renkli ayrıntılarının keskin görüntülerini yakalayabilirsiniz.

Düşük ışık ayarlarında parlaklığı yakalayın

Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi
14 M BSI CMOS sensör ve Düşük Işıkta Çekim
Gün batımı plaj partisi, loş aydınlatmalı dans kulübü — müthiş fotoğraf fırsatları her zaman en iyi aydınlatmaya sahip değildir. Geleneksel sensörlerden daha az ışığa ihtiyaç duyan 14-megapiksel BSI (Arka Taraf Aydınlatmalı) CMOS sensör ile düşük ışık koşullarında uygun şekilde pozlanmış görüntüler yakalayın. Ve otomatik olarak en iyi ayarı seçen ve üç pozlamalı çekimi tek bir net fotoğrafta birleştiren Düşük Işık Çekimi özelliğini kullanın.

Şık ve Klasik Tasarım

Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi
Sakin bir güzelliğe sahip SMART CAMERA klasik profesyonel fotoğraf mekinesini yeniden hayal etmekte ve onu dijital çağa geri getirmektedir. İnce gövdesiyle tasarım, değişmeyen şıklık parlamalarıyla modern anlayışı ortaya çıkarmaktadır. Göze çarpmayan DOĞRUDAN BAĞLANTI düğmesi bile gösterişli yapıyı devam ettirmektedir. Etkileyici geniş açılı lens, açılır flaş sürpriz yapıp keyif verirken konularınızın gülmesine yardımcı olur.

Bir profesyonel gibi çekim yapmanın en kolay yolu

Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi
Akıllı Mod
Profesyonellerin büyük makinelerini ve müthiş çekimlerini kıskanmaya son verin. Akıllı Moduna hızlı bir dokunuşla çeşitli özel modları ayarlayabilirsiniz. Kırmızı stop lambalarıyla dolu işlek bir kavşakta gece mükemmel ışık izlerini veya Sports Capture (Spor Çekimi) özelliğiyle yüksek hızlı bir sahneyi hemen yakalayın. Rich Tone (Zengin Ton) özelliğinin, sanatsal tarafınızı ortaya çıkaran ve ifade eden renklerle sıra dışı sürrealist fotoğraflar oluşturmasına izin verin. Sadece istediğiniz birini seçin ve mükemmel çekim yapın.

Fotoğrafı hemen mükemmel bir ana dönüştürün

Samsung WB250F Beyaz Dijital Fotoğraf Makinesi
En İyi Yüz
Kaçırdınız mı? En İyi Yüz özelliğiyle bu tekrar olmayacaktır. Yüzleri mükemmel anlardakiyle değiştirmek için fotoğraf çektikten sonra zamanda geri gitmek için bunu kullanın. Bu özelliği gözleri açmak, bir gülümseme yerleştirmek veya mükemmel ifadeyi bulmak için kullanın. Yıldırım hızında ortaya çıkan fotoğraflar ve yüz tanımanın birleşmesi sayesinde farklı görünen yüze basit bir şekilde dokunup ve mevcut fotoğraftan önce alınmış ifadeyle değiştirmek için tekrar dokunabilirsiniz. Bu gerçekten bir sihir. Samsung WB250F fiyatını ve Samsung WB250F yorumlarını inceleyebilir, dilerseniz foto & kamera kategorisinden diğer SLR fotoğraf makinelerine, dijital fotoğraf makinelerine, video kameralara, fotoğraf makineniz için objektif, flaş, taşıma çantası ve tripodlara gözatabilirsiniz.
 • Marka
  Samsung
 • Garanti
  Samsung
 • Kamera Çözünürlüğü
  14 Megapixel
 • Ekran Boyutu
  3.0"
 • Güç Seçeneği
  Li-ion Şarj Edilebilir ..
 • Optik Zoom
  18x
 • Dijital Zoom
  2x
 • Video Çözünürlüğü
  1080P
 • Renk
  Beyaz
 • Video Kaydı
  Var (HD)
 • Dahili Bellek
  9.5 MB
 • Hafıza Kart Desteği
  SDHC SDSC SDXC
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Ağırlık
  178 gr - 186 gr
 • Paket İçeriği
  Lion Batarya Kullanma Klavuzu Garanti Belgesi CD USB Kablo Bilek Askısı
 • Nasıl Bir Makine İstersin
  Hobi olarak ilk adımım Hediye (Bayan) Hediye (Bay)
 • Garanti Veren Firma
  Distribütör
 • Garanti Veren Firma Adı
  Samsung Türkiye
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Değişkendir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
799,00
799,00
399,50
799,00
266,33
799,00
199,75
799,00
159,80
799,00
133,17
799,00
Akbank, CitiBank ve OdeaBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
799,00
799,00
403,54
807,07
269,02
807,07
201,77
807,07
161,41
807,07
134,51
807,07
Yapı Kredi, Albaraka, AnadoluBank, TEB kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
799,00
799,00
399,50
799,00
266,33
799,00
-
-
-
-
-
-
HalkBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
799,00
799,00
399,50
799,00
266,33
799,00
199,75
799,00
-
-
-
-
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Yorum Yap, Sesini Duyur
Lütfen Bekleyiniz...
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.