Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Ürün Kodu : 255725

Samsung NX30 Siyah 18-55mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

SLR Fotoğraf Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu haftanın en çok satan benzer ürünleri aşağıdadır.
Bu ürün distributor garantilidir.
Ürün Hakkında
Samsung NX30 Siyah 18-55mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi Uzman Görüşü
Hayatın gizli kalmış anlarını keşfedin
Karşınızda Samsung SMART CAMERA NX30. Hibrit AF, 20,3 MP APS-C CMOS Sensör, çift ekran ve yüksek 1/8 000 sn. enstantane hızı ile mükemmeli yakalamak hiç bu kadar pratik olmamıştı.
Çok amaçlı Samsung SMART CAMERA NX30, size istediğiniz performansı sunuyor. 20,3 MP APS-C CMOS sensörü ile düşük aydınlatma koşullarında bile parlak görüntüler elde ederken, yeni nesil hibrit otomatik odaklama sistemi hassas odaklama sağlar ve 1/8 000 saniye enstantane hızı ile neredeyse hiç bulanıklık olmadan hızla hareket eden nesneleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz canlı görüntüleri yerleşik NFC (Yakın Alan İletişimi) ve Wi-Fi ile paylaşabilirsiniz. Bu özellikler, sadece fotoğraf makinesini cihaza dokundurarak fotoğrafları akıllı telefon veya tabletinize hızla gönderebilmenizi sağlar. Son olarak, göz seviyesinde eğilebilir elektronik vizör ve Döndürülebilir Süper AMOLED Dokunmatik Ekran gibi özellikler içeren NX30'un dinamik tasarımı ve kusursuz gövde kalitesi, çektiği görüntüler kadar profesyonel.

Daha fazla netlik ve hız ile daha iyi görüntüler yakalayın

Samsung NX30 20.3 MP Kamera Çözünürlüğü
Gelişmiş Hibrit AF ve 20,3 MP APS-C CMOS Sensör
Hibrit AF (Otomatik Odaklama) sistemi ve aynasız sistem lensli bir fotoğraf makinesinde bulunabilecek en büyük sensör ile donatılan NX30, nefes kesici alan derinliği ve odak dışı efektleri üretirken ışık hızında odaklama sunar. Hibrid AF (Otomatik Odaklama) sistemi daha hızlı ve daha doğru otomatik odaklama için Faz algılama AF'sini ve kontrast AF'sini bir araya getirir. 23,5 mm x 15,7 mm boyutlarındaki 20,3 MP APS-C CMOS sensörü, güzel, gürültüsüz fotoğraflar ve videolar oluşturmak için ışığın çoğunu yakalar. Olağanüstü kısa deklanşör gecikmesi sağlayan NX30 doğru, keskin derecede ayrıntılı görüntüleri daha hızlı çekmenizi sağlar.

Hayatı duraklatın

Samsung NX30 Siyah Üstün Enstantane Hızı
1/8 000 sn. Enstantane Hızı
1/8 000 saniyelik üstün enstantane hızına sahip olan Samsung SMART CAMERA NX30 ile en önemli dönüm noktalarını dondurun. Bu kadar hızlı deklanşör ve otomatik odaklama sistemi ile çıplak gözle göremeyeceğiniz hareketleri hiç bulanıklık olmadan mükemmel biçimde yakalayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde kaydedin ve paylaşın

NFC ve Wi-Fi uyumlu özellikler, zahmetsiz paylaşım için anında etiketleme yapabilmenizi sağlıyor. Photo Beam ve MobileLink, yanı başınızdaki veya dünyanın dört bir yanındaki uyumlu akıllı telefonlar ile görüntü paylaşabilmenizi sağlıyor. AutoShare(Otomatik Paylaşım), siz çekim yaptıkça fotoğrafları akıllı telefonunuza kaydeder ve Remote View Finder Pro(Uzaktan Kumanda Pro) ile fotoğraf makinenizi akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Fotoğrafları kolayca sosyal ağlara gönderin, (HomeSync aracılığıyla 1 TB depolama ile) bulutta depolayın ve bilgisayarınıza yedekleyin. Başka bir odada uyuyan bir bebeğinizi bile izleyebilirsiniz.
Samsung NX30 ile Dokunun ve anıları paylaşın

Dokunun ve anıları paylaşın

Photo Beam

Bir arkadaşınız, sizin çektiğiniz gerçekten güzel çıktığı fotoğrafını istediğinde, fotoğrafı artık anında paylaşabilirsiniz. Samsung Photo Beam, sadece fotoğraf makinenizi dokundurarak istediğiniz kişiye fotoğraf gönderebilmenizi sağlıyor. Görüntülemekte olduğunuz herhangi bir görüntüyü otomatik olarak paylaşmak için tek yapmanız gereken SMART CAMERA'nızı NFC uyumlu bir akıllı telefona dokundurmak. Bu kadar basit.
Samsung NX30 NFC Teknolojisi ile AutoShare

Fotoğraflarınızı çekerken fotoğraf makinenize ve akıllı telefonunuza kaydedin

Otomatik Paylaşım/ AutoShare
Çektiğiniz tüm fotoğrafları akıllı telefonunuza kaydedin. Samsung Otomatik Paylaşım/AutoShare, bir kez ayarladığınızda NFC teknolojisi ile desteklenen Wi-Fi aracılığıyla tüm fotoğraflarınızı anında akıllı telefon veya tabletinize gönderir.Otomatik Paylaşım/AutoShare, akıllı telefonunuzu kullanarak fotoğraflarınıza GPS etiketleri de ekler. Önemli anılarınızı paylaşmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı.
Samsung NX30 Uzak Kumanda ile Kontrol Her Zaman Elinizde

Fotoğraf makinenizi bir akıllı telefonla uzaktan kontrol edin

Uzaktan Kumanda Pro / Remote Viewfinder Pro

Akıllı telefonunuzu vizör olarak kullanarak fotoğraf makinenizi kontrol edin. NFC uyumlu Uzaktan Kumanda/ Remote Viewfinder Pro, enstantane hızı,diyafram, ISO ve beyaz dengesi gibi fotoğraf makine ayarlarınızı akıllı telefonunuzun büyük ekranından kablosuz olarak ayarlamanızı sağlayan SMART Panele sahiptir. Seçili telefonlarda bulunan bu özellik, fotoğraflarınıza GPS etiketleri de ekler.
Samsung NX30 Paylaşmanın En Kolay Yolu

Fotoğraf makinesi, akıllı telefonlar ve tabletler - paylaşmanın en kolay yolu

MobileLink / Mobil Bağlantı
Artık Samsung Mobil bağlantı/MobileLink ile bir fotoğraf veya albüm seçerek doğrudan bir akıllı telefona veya tablete gönderebilirsiniz. Wi-Fi bağlantı noktasına gerek yok; kablosuz bağlantı NFC teknolojisi ile kurulur. Fotoğrafları, metin mesajı veya e-posta olarak göndermenize bile gerek kalmaz. Mobil Bağlantı /MobileLink ile telefonunuzdaki albümü kontrol edebilirsiniz, değişiklikler fotoğraf makinenize de kaydedilecektir..
Samsung NX30 ile Grup Paylaşımı

Hareket halindeyken arkadaşlarınızla paylaşın

Grup Paylaşımı

Samsung SMART CAMERA'nız ile yemeklerinden arkadaşlarla dışarı çıkılan gecelere kadar tüm arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin birer kopyasını istedikleri fotoğraflar çekebilirsiniz. Aynı anda dört kişiye fotoğraf göndermek için Grup Paylaşımı özelliğini kullanın. Grup Paylaşımı aynı paylaşım sürecini tekrar tekrar yineleme sıkıntısını ortadan kaldırdığından, paylaşmaya değer kareler yakalamak için artık daha fazla vaktiniz olarak.
Samsung NX30 Wifi Bağlantısı ile Sosyal Medyadan Kopmayın

Sosyal olmak hiç olmadığı kadar kolay

Facebook / YouTube/ Flickr / DropBox / E-posta
Kendi kendinizi çektiğiniz muhteşem fotoğrafı dünyanın geri kalanıyla vakit kaybetmeden paylaşın. Bir Wi-Fi bağlantınız olduğu sürece, fotoğrafları ve videoları Facebook, Youtube ve artık Flickr'a da doğrudan gönderebilirsiniz. Üstelik etiketleyerek yorum da yazabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları blogunuza yükleyebilir veya e-posta ile aile üyelerinize gönderebilirsiniz. Özgürce çekim yapmaya devam edin çünkü SMART CAMERA ayrıca 2 GB veya Samsung akıllı telefon sahibiyseniz 50 GB ücretsiz Dropbox web depolama ile geliyor.
Samsung NX30 PC Otomatik Yedekleme

Bir kere çekin, sonsuza dek kaydedin

PC Otomatik Yedekleme

Kablosuz olarak fotoğrafları ve videoları bilgisayarınıza veya Mac bilgisayarınıza aktarın. PC Otomatik Yedeklemeyi seçmeniz yeterli, hazırsınız. Tüm fotoğraf ve videolarınız kablosuz olarak aktarılır ve güvenli şekilde bilgisayarınızda depolanır. Bilgisayarınızda yedeklerinin olduğunu bilerek fotoğraf makinesinden fotoğrafları özgürce silin.
Samsung NX30 Hızlı ve Kablosuz Aktarım

Tüm cihazlar arasında sorunsuz paylaşım ve oynatma

Samsung Link

Yakaladığınız her anı zahmetsizce kaydedin. Samsung Link, fotoğraflarınızı kablosuz olarak bilgisayarınıza veya Dropbox gibi sevdiğiniz bir web depolama hizmetine anında aktarır. Görüntüleri kendiniz yüklemek için eve gitmeyi beklemenize gerek yok. Tek dokunuşla, fotoğrafları ve videoları Akıllı Televizyonunuzda gösterebilir veya uyumlu bir akıllı telefona gönderebilirsiniz. Paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Samsung NX30 ile Kişisel Bulut Depolama Alanı Rahatlığı

Kişisel bulutunuzun tadını çıkarın

HomeSync

Görüntüleri çekerek aynı anda kişisel bulut depolama alanınıza kaydedin. Samsung HomeSync'in Otomatik Yedekleme işlevine sahip medya aktarımı, Wi-Fi veya LTE/3G bağlantısı aracılığıyla anılarınızın 1TB'a varan kopyalarını depolamanızı sağlar. Dünyanın başka bir yerinde olsanız bile, Samsung Smart TV'ye aktaracağınız fotoğraflar ve videolar ile gördüklerinizi evdeki ailenizle gerçek zamanlı olarak paylaşabilirsiniz.
Samsung NX30 Bebek Monitörü

Bebeğinize Her An Göz Kulak Olun

Bebek Monitörü

Başka bir odada uyuyan bebeğinizi seyredin. Home Monitor uygulamasını App Store veya Google Play'den akıllı telefonunuza indirerek fotoğraf makinenizi bebeğinizin yakınına yerleştirin. Fotoğraf makinesi ağlama ve hatta küçük hareketler algıladığında akıllı telefonunuza bir alarm bildirimi gönderir, böylece çocuğunuzun ilgiye ihtiyacı olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Gerçek ayrıntılarla hayata farklı bir açıdan bakın

Samsung NX30 Tam VGA Süper AMOLED Ekran
2,359K noktalı Eğilebilir EVF & 75 mm (3") Dönebilen Süper AMOLED Dokunmatik Ekran
Eğilebilir EVF, 2.359K noktalı çözünürlük ile %100 kadraj alanını bir araya getirerek tüm görüntü alanını net biçimde görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Gelişmiş OLED teknolojisine sahip 75 mm (3") Tam VGA Süper AMOLED ekran, olağanüstü canlılıkta, göz alıcı renkler, üstün kontrast ve neredeyse hiç bulanıklık içermeyen netlikte görüntüler sunuyor. Dönebilen ekran 270° yukarı-aşağı ve 180° yatay olarak çevrilebiliyor, böylece görüntüleri oldukça dramatik biçimde kadraja alarak görüntüleyebilirsiniz. Üstelik ekran dış mekanlarda bile muhteşem bir görünürlük sağlayacak kadar parlaktır.
Samsung NX30 ile Full HD 1080/60p Videolar Çekin

Anılarınızın tüm güzelliğini yeniden yaşayın

Full HD Video Stereo Kayıt (1080 / 60p)
Canlı ayrıntılar ve doğal akıcı hareketlerle Full HD 1080 / 60p videolar çekin. Akıllı Aralık+, ton ayrıntılarını otomatik olarak arttırarak gölgelerin biraz da aydınlık ve vurguların biraz daha karanlık olmasını sağlar. Standart 3,5 mm mikrofon jakına sahip olan Samsung Smart Camera NX30, 3,5 pi mikrofonu ile daha iyi ve eksiksiz video kalitesi elde edilebilmesi için sesleri etkileyici stereo biçiminde yakalar. Bitti mi? Yaratıcı dehanızı HDTV'nizde göstermek için HDMI arayüzünü kullanın.
Samsung NX30 Mükemmel Çekim İçin Güçlü Motor

Mükemmel çekim için güçlü motor

DRIMeIV Yeni Görüntü Motoru
Samsung’un yeni nesil DSP görüntüleme motoru ile desteklenen DRIMe IV görüntü işlemcisi, yaşamınızdaki fotoğraf karesini doğru şekilde yakalar. Doygun renk ve gürültü azaltımı dahil, iyileştirilmiş genel performansı açısından öncüllerinden daha hızlıdır. İster 2D ister 3D çekim yapıyor olun, geliştirilmiş Full HD film kalitesi ile hayatınız boyunca anılarınızın değerini bileceksiniz.

Samsung NX30 ile Saniyede 9 Kare Fotoğraf Çekin

Mükemmeli büyük bir hızla yakalayın

9fps Sürekli Çekim
Bir yüksek atlayıcıyı çıtanın üzerinde geriye uzandığı sırada çekmek istiyorsanız, doğru kareyi yakalamak için bir saniyeden kısa süreniz olur. Sürekli Çekim özelliği sayesinde, saniyede 9 kare fotoğraf çekebilirsiniz. Gelişmiş otomatik odaklama sistemi sürekli odaklandığından özne hareket ederken hiçbir yavaşlama olmaz. En etkili fotoğrafı seçmek için görüntüleri Canlı Görüntüleme Ekranında karşılaştırabilirsiniz.
Samsung NX30 aha Geniş ISO Aralığı

Daha geniş ISO aralığı

ISO 100 ~ 25600 ile düşük ışıkta daha net çekimler
İç mekanda veya dış mekanda, doğal görünen görüntüler, çoğu fotoğraf makinesinin izin verdiğinden daha yüksek bir ISO'yu gerektirebilir. Samsung SMART CAMERA NX30, ışığa önceki modelin iki katı kadar duyarlı şekilde ISO 25600'e kadar çekim yapmanızı sağlar, böylece düşük ışıkta bile minimum gürültü ve bulanıklık ile yüksek hızlı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Samsung NX30 fiyatını ve Samsung NX30 yorumlarını inceleyebilir, dilerseniz foto & kamera kategorisinden SLR fotoğraf makinesine, yarı profesyonel fotoğraf makinelerine, video kameralara, fotoğraf makineniz için objektif, flaş, taşıma çantası ve tripodlara gözatabilirsiniz.
 • Marka
  Samsung
 • Garanti
  Samsung
 • Fotoğraf Makinesi Tipi
  Kit (Lens Var)
 • Kamera Çözünürlüğü
  20.3 Megapiksel
 • Ekran Boyutu
  3.0"
 • Video Çözünürlüğü
  1080P
 • Kamera Özellikleri
  WiFi Görüntü Sabitleme Dönebilen Süper AMOLED Dokunmatik Ekran Bebek Monitörü AF İzleme Yüz Algılama Sürekli AF (hareketli resim kaydı sırasında) HD Film Modu
 • Hafıza Kart Desteği
  SD, SDHC, SDXC
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Güç Seçeneği
  Li-ion Şarj Edilebilir ..
 • Paket İçeriği
  CD Boyun Askısı Garanti Belgesi Kullanma Klavuzu Lion Batarya Lens kapağı Şarj Cihazı
 • Hassaslık
  ISO 25600
 • Garanti Veren Firma
  Distribütör
 • Garanti Veren Firma Adı
  Samsung Türkiye
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Değişkendir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Akbank, CitiBank ve OdeaBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
1363,13
2726,26
908,75
2726,26
681,57
2726,26
545,25
2726,26
449,83
2699,00
Yapı Kredi, Albaraka, AnadoluBank, TEB kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
İş Bankası ve Ziraat Bankası kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
449,83
2699,00
HalkBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
1349,50
2699,00
899,67
2699,00
674,75
2699,00
-
-
-
-
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
FinansBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde uygulanmaktadır.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
1363,13
2726,26
908,75
2726,26
681,57
2726,26
-
-
449,83
2699,00
VakıfBank ve World Özellikli tüm kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Türkiye Finans kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
HSBC kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Yorum Yap, Sesini Duyur
Lütfen Bekleyiniz...
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.