Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL

Samsung EX2F Siyah F1.4 24mm Lens Kompakt/Profesyonel Fotoğraf Makinesi

Yarı Profesyonel Fotoğraf Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu ürün distributor garantilidir.
Ürün Hakkında
Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi Uzman Görüşü

Harici Mikrofon (EM10)

Stereo ses ile videolarınıza hayat katar. Yüksek kalitede ses kaydetmek istiyorsanız Harici Mikrofon, net ve doğru kayıttan oynatma için bir stereo / zum kayıt özelliği ve canlı ses izleme özelliği sunmaktadır. Ayrıca EX2F mikrofonu güçlendirmekte ve bir kulaklık girişine sahip bulunmaktadır.

Herhangi bir durumda geliştirilmiş netlik ve yaratıcılık

En parlak F1.4, 24 mm, 3,3x Lens

EX2F tasarlanırken, Samsung mühendisleri ilham almak için insan gözüne baktılar. Kompakt fotoğraf makineleri ortaya çıktığından beri bu piyasadaki görsel mükemmelliğe en yakın şeydir. Çarpıcı F1.4 lens ile – mevcut en parlaklardan biri -- EX2F ayrıca en geniş lens aralığı adımlarını, size konunuza odaklanmaya devam ederken görüntülerinizin arka planını bulanıklaştırma imkanı veren sığ alan derinliğini sağlamaktadır. Artı olarak donanımda bulunan ND (Doğal Yoğunluk) filtresi ışığın yoğunluğunu azaltmakta, böylece fotoğrafınıza boyut katmak için parlak güneş ışığında daha düşük deklanşör hızlarıyla bile fotoğraf çekebilmenize imkan sağlamaktadır. 24 mm ultra geniş odak uzaklığı ve 3,3x optik zum sunan en parlak F1.4 lens ile daha fazla manzara ve arkadaşlarınızı tek karede yakalayabilirsiniz.

Akıllı panel

Daha yüksek performans için kullanıcıyla dosttur. En az çabayla ekranın altından özelliklere hızlı bir şekilde göz atarak ihtiyacınız olan her şeye bakabilirsiniz. Bu okuması kolay pano, mükemmel çekimi meydana getirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlar.
Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Fotoğraflarınıza boyut katın

Yerleşik ND (Doğal Yoğunluk) filtresi

ND filtresi ile EX2F, herhangi bir şekilde renk değişmesi olmaksızın fotoğraf makinesine giren ışık miktarını azaltır. Bu, fotoğraflarınıza boyut katarak geniş çeşitlilikte sanatsal efektler elde etmenize yardım eder. Daha uzun pozlama zamanıyla birlikte hareketi vurgulayabilir veya çalkantılı sahnelerin görünümünü yumuşatabilirsiniz. ND filtre ayrıca, etkin şekilde arka planı bulanık hale getirirken konuya daha iyi odaklanmanızı sağlayarak doğrudan güneş ışığında bile daha sığ bir alan derinliği oluşturur. Bu filtre tanınmanın ötesinde hareket eden insanları flu yaparak veya dalgaların sis gibi görünmesini sağlayarak istediğiniz fotoğrafı çekmeniz için farklı pozlamaları deneyimlemenizi sağlar, yaratıcılığınızın sınırı yoktur.
Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Tek dokunuşla kablosuz paylaşım

Wi-Fi Bağlantı Özelliği

Doğru kabloyu yanınızda taşıma derdinden kurtulun. Dahili Wi-Fi yolda olduğunuz zamanlarda bile özel anlarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanızı sağlıyor. Facebook ve YouTube’a fotoğraf yükleyin ya da onları doğrudan EX2F üstünden sevdiklerinize e-posta ile gönderin. Yalnızca bu işleve ayrılmış SMART LINK, çektiğiniz fotoğrafları her türlü uyumlu akıllı telefona veya tablete kaydetmenizi kolaylaştırırken paylaşım olanaklarını çoğaltıyor.

Resim İçinde Resim (Fotoğraf / Film)

Resim içinde Resim Çekimi, bir görüntünün içine diğerini eklemenizi sağlar, böylece paylaşmayı istediğiniz eksiksiz, görkemli hikayeyi yakalayabilirsiniz. Bowlingde doğru hamleyi yapan bir arkadaşınızın resmini çekin ve ardından bunu skoru kutlayanların görüntüsü ile birleştirin.
Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Çektiğiniz her resmin parlak tarafını görün

12,4 Mega piksel, Büyük 1/1,7'' BSI CMOS sensör

Gece vakti bir şehir manzarası … EX2F ile seyahat ettiğiniz her yerde loş anların resmini kusursuz şekilde çekin. Doğru pozlama için geleneksel CMOS ve CCD sensörlerden daha az ışığa ihtiyaç duyan 12,4-mega piksel büyük 1/1,7'' BSI (Arka Taraf Aydınlatmalı) CMOS sensörüne sahiptir. Bundan dolayı bir nesne sadece ayın yumuşak beyaz parlaklığıyla aydınlanmış olsa bile EX2F fotoğraflarınızın anılarınıza uygun olmasını sağlar.

Canlı Panorama

Live Panorama (Canlı Panorama) ile boylu boyunca uzanan sıradağların her bir zirvesinin fotoğrafını çekebilir veya çarpıcı 180º panoramik görüntüler yaratmak için muhteşem bir şehrin tüm gökdelenlerinin fotoğraflarını çekebilirsiniz. Ardından, henüz çekmemişken bile LCD ekranda görüntünüzün ön izlemesini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece, deklanşöre basılı tutarak sahneleri değiştirin ve fotoğrafınızı çekmeden önce neye benzeyeceğini görün

Daha fazlasını öğrenin. Daha fazla çekim yapın.

Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
3,0” Dönebilen VGA AMOLED Ekran
AMOLED Dönebilen Ekran görüntüleri mükemmel bir şekilde düzenlemenizi ve neredeyse her açıdan çekim yapmanızı sağlar. Birçok dijital fotoğraf makinesinde bulunan TFT-LCD ile karşılaştırıldığında, EX2F’nin AMOLED ekranı doğrudan güneş ışığında görüntülediğinde bile daha derin siyaha ve daha doğru, canlı renklere sahiptir. Çekiminizin istediğiniz gibi olup olmadığını hemen anlarsınız. Ayrıca ekran pil ömrünü en üst düzeye taşır böylece daha uzun süre çekim yapabilirsiniz.
Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Kontrolü alın, anı yakalayın

Full HD Film Kaydı
Söz konusu hayatın en büyük anlarını bir film üzerinde çekmeye gelince, şansa güvenmek her zaman iyi olmaz. Bu nedenle, Tam Manuel Kontrol, otomatik modda kaçırabileceğiniz bu anları yakalamanızı sağlar. Diyafram Öncelikli Pozlama esas konuyu çevresinden ayırarak çekmenizi sağlar, Perde Öncelikli Pozlama hızlı anları yakalamanızı sağlar ve Manuel Mod pozlama kontrolünü tamamen ele geçirmenizi sağlar.

Akıllı Otomatik (Fotoğraf / Film)

Akıllı Otomatik 2.0 (Fotoğraf ve Film), kompozisyonunuzun temel öğelerini anında analiz eder ve çok sayıdaki farklı fotoğraf ve film modu arasından mükemmel çekimi elde etmek için otomatik ayarlama yapar.
Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

En parlak F1.4 lens ve OIS ile Full HD videonun gerçek güzelliğini keşfedin

1080p Full HD Film Kaydı
EX2F, parlak F1.4 lensi sayesinde düşük ışıkta bile net ve keskin videolar kaydeder. EX2F, canlı gibi renkte ve olağan üstü keskin ayrıntılara sahip saniyede 30 kare 1920 x 1080p Full HD video çeker. Ardından EX2F’nizi HDTV’nize bağlayarak oturma odanızın konforunda muhteşem HF görüntüleri izleyin.

Bölmeli Çekim

Bölmeli Çekim ile sanatsal bir betimleme yaratmak için en fazla üç adet farklı görüntüyü birleştirebilirsiniz - portrenizi bir at resmiyle birleştirerek, kendinizi mitolojik bir canlıya dönüştürün. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve eğlenin.

Mükemmel pozlama için geniş ISO aralığı

Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
Geniş ISO Aralığı (12 800, 7 adım)
Geniş ISO Aralığı her türlü ışık koşulunu mükemmel kılıyor. Normal ayarlarda ISO 12 800 kadar yüksek bir değer ile çekim yapabilmek, düşük ışıkta bile zengin ton farklılaşması ve gerçek renkleri elde edeceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda çok hızlı hareket eden nesnelerin net, açık resimlerini elde edersiniz.

RAW dosyaları düzenleyin ve kendinizi ifade edin

Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
Raw görüntü dosyalarını destekleme
EX2F, kendinizi ifade etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dönüştürücü programı RAW dosyalarını (sıkıştırılmamış orijinal dosyalar içeren ve henüz işleme tabi tutulmamış dosyalar) istediğiniz zaman düzenlemenizi sağlar. Normal olarak, görüntüler işlenir ve fotoğraf makinesindeki ayarlar kullanılarak JPEG dosyaları olarak sıkıştırılır. Ayrıca, RAW dosya desteği size boş bir saha da sağlar. Böylece, rengi, poz farkı veya çözünürlüğü ne olursa olsun, görüntüleri içinizden geldiği gibi değiştirebilirsiniz.
Samsung EX2F Siyah F1.4, 24 mm, 3.3x Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Kompakt bir pakette dayanıklılık ve profesyonel kontrol

Magnezyum Alaşımı gövde ve Çift Çevirmeli, Tekerlek Tuşu
Sağlamlık için yüksek yoğunluklu magnezyum alaşımından yapılmış, ancak hafif dayanıklı EX2F hareketli yaşam tarzınıza ayak uydurur. Kusursuz, işlenmiş gövdesi neredeyse her tuş özelliğini parmak uçlarınıza getirmektedir. Çift çevirme fotoğraf makinesi modlarına hızlı erişim sağlarken profesyonel ön tekerlek tuşu eylemi kaçırmadan ayarları kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Ayrıca dokunması yumuşak ve tutması rahat olan yumuşak kıvrımlı yan tutucu mevcuttur.

HDMI

TV’nize, bilgisayarınıza veya DVD oynatıcınıza Kameranızı / Video Kameranızı doğrudan bağlamanız için sadece bir HDMI kodu gerekir. Kamera / Video Kamera ile profesyonel kalitede videolar yapmak onları paylaşmak kadar kolaydır.
 • Marka
  Samsung
 • Garanti
  Samsung
 • Kamera Çözünürlüğü
  12.4 Megapixel
 • Ekran Boyutu
  3.0"
 • Güç Seçeneği
  Li-ion Şarj Edilebilir ..
 • Optik Zoom
  3.3x
 • Dijital Zoom
  12 x - 20 x
 • Video Çözünürlüğü
  1080P
 • Renk
  Siyah
 • Video Kaydı
  Var (HD)
 • Dahili Bellek
  6.9 MB altı
 • Hafıza Kart Desteği
  SD, SDHC, SDXC
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Ağırlık
  286 Gr
 • Paket İçeriği
  Bilek Askısı CD Garanti Belgesi Kullanma Klavuzu Lion Batarya Şarj Cihazı USB Kablo
 • Nasıl Bir Makine İstersin
  Hobi olarak ilk adımım Hediye (Bayan) Hediye (Bay)
 • Garanti Veren Firma
  Distribütör
 • Garanti Veren Firma Adı
  Samsung Türkiye
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Değişkendir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1598,99
1598,99
799,50
1598,99
533,00
1598,99
399,75
1598,99
319,80
1598,99
266,50
1598,99
Akbank, CitiBank ve OdeaBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1598,99
1598,99
807,58
1615,15
538,38
1615,15
403,79
1615,15
323,03
1615,15
269,19
1615,15
Yapı Kredi, Albaraka, AnadoluBank, TEB kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1598,99
1598,99
799,50
1598,99
533,00
1598,99
-
-
-
-
-
-
HalkBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
1598,99
1598,99
799,50
1598,99
533,00
1598,99
399,75
1598,99
-
-
-
-
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Yorum Yap, Sesini Duyur
Lütfen Bekleyiniz...
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.