Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Ürün Kodu : 2016222

Msi Z170A Gaming PRO LGA1151 DDR4 SATA3 USB3.1 Anakart - DVI HDMI GLAN SATA EXP.M2

Anakart

Ürün Hakkında
Msi Z170A GAMING PRO LGA1151 DDR4 DVI HDMI GLAN SATA EXP.M2 SATA3 USB3.1 Anakart Uzman Görüşü

TARZINIZLA OYNAYIN

Her oyun farklı beceriler gerektirir; her oyuncu kendi oyun karakterini seçer, özelleştirir ve seviyelendirir. Peki neden bununla sınırlı kalasınız? MSI Performance GAMING anakartlar, oyun PC’nizi istediğiniz her renge dönüştürebilmenize ve kişiselleştirmenize olanak tanırken harika bir oyun deneyimi için en üst performansı da aynı anda sunuyor.

EŞSIZ BELLEK PERFORMANSI VE KARARLILIK

DDR4 Boost XMP LED

Geleneksel bellek tasarımlarında bellek sinyalleri genellikle diğer bileşenlerin yaydıkları elektromanyetik girişim sinyalleri nedeniyle bozulmaya uğrar ve sistem performansını düşürerek kararsızlaşmasına neden olurlar. MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu tasarım bellek sinyallerinin en iyi performans ve kararlılık için saf bir şekilde iletilmesini sağlar.

Ek bir XMP LED ışığı, Extreme Memory Profile teknolojisinin en iyi bellek hızı ve kararlılık ayarları ile devrede olduğunu gösterir.

EN DÜŞÜK GECIKME ILE OYUNA HÜKMEDIN

MSI GAMING LAN ile rakiplerinizi savaş alanında bozguna uğratmaya hazır olun. Tüm bileşenler her zaman en iyi ve gecikmesiz online oyun deneyim için özenle seçildi.

INTEL® İLE ADANMIŞ BİR OYUN AĞI

Experience a more fluid game with Intel® i219 LAN ile daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Intel® i219 LAN oyun sırasında diğer çözümlerden daha yüksek bir net veri akışı ve yüksek performans sunmak için tasarlandı.

Intel® i219 LAN, şampiyona sınıfı online ve LAN eSporlar için optimize edildi. CPU üzerindeki yükü azaltarak şaşırtıcı bir TCP ve UDP çıktısına sahip. Böylece CPU daha etkin kullanılabiliyor ve oyun sırasında daha yüksek FPS elde ediliyor.

MSI GAMING LAN MANAGER

OYUN IÇIN OPTIMIZE EDILMIŞ BANT GENIŞLIĞI YÖNETIMI
Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI GAMING LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.


*Oyunlara diğer uygulamaların üzerinde öncelik tanır
*Uygulamaların trafik önceliklerini yönetme olanağı sunar
*Her uygulama için bant genişliği kullanımını özelleştirmenizi sağlar.

LAN PROTECT

15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır. RJ45 konnektörü içindeki kırmızı LED ışığı, korumanın devrede olduğunu gösterir.

GAME BOOST

Game Boost ile tek bir tuşa basarak sisteminizi anında hızlandırın ve oyunlarda daha fazla FPS değerlerine ulaşın! İsterseniz XMP özellliğini Click BIOS üzerindeki XMP düğmesi ile de devreye sokabilirsiniz.

GAMING HOTKEY

Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hızaşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. İmkanlarınız sınırsız!

Klavyenizdeki herhangi bir tuşu özelleştirin
8 adıma kadar makro programlayabilme
Kullanıcı dostu, kolay arabirim
Tek tuşla favori oyununuzu başlatın
Tek tuşla hız aşırtma

Hotkeys
Kendi tuş kombinasyonlarınızı tanımlayın

Windows tuşları
İstediğiniz uygulamaayı veya klasörü hızlıca açın

MSI® Smart tuşları
Tek dokunuşla oturum açın (program şifreleri)

Login Keys
Tek dokunuşla oturum açın (program şifreleri)

2 KAT DAHA HIZLI
MSI USB 3.1 GEN2
En sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden eskisinden daha hızlı taşıyın. USB 3.1 Gen2, 10Gb/sn'ye ulaşan inanılmaz veri transfer hızına olanak tanıyor!

Benefits
USB 3.1 Gen1'den 2 kat daha hızlı
USB 2.0'den 20 kat daha hızlı
10Gb/sn'ye kadar transfer bant genişliği
PC ve çevre aygıtlarınızın transfer hızını arttırır

SATA EXPRESS ILE HIZLI DEPOLAMA
SATA Express, PCI-Express üzerinden yüksek hızlı depolama sunarak en yeni nesil SSD disklere 16 Gb/sn'ye kadar hız desteği verir.
TURBO M.2 ile SSD diskinizin sınırlarını daha da zorlayın
Gen3 x4 kullanarak 32Gb/sn’ye ulaşan Turbo M.2, standart bir SATA III bağlantısından 5 kat daha hızlıdır! MSI anakartlarla baş döndürücü bir sistem açılışı deneyimlerken uygulama ve oyunların akıl almaz bir çabuklukta başladığına tanıklık edeceksiniz.
M.2 TO TURBO U.2 (seçime bağlı)
U.2 ana denetleyici kartı, 32Gb/sn’ye kadar hız sunarken U.2 konnektörü sayesinde gelecek nesil 2.5 inç SSD’leri destekler. Veri transfer hızını arttırmak için bir sürücü yongası eklenmiştir.

GELİŞMİŞ CPU AŞIRI GERİLİM KORUMASI

Tümleşik aşırı gerilim koruması, CPU ve diğer bileşenleri ani yüksek gerilim ve kısadevre riskine karşı korur. 24-pin CPU güç konnektörü yanında bulunan kırmızı LED uyarısı, aşırı gerilim korumasının devrede olduğunu gösterir.

STEELSERIES CERTIFIED

MSI & SteelSeries ile en iyi oyun deneyimine hazır olun!

Oyun meraklılarına özel ürünler üreten SteelSeries, MIS GAMING anakartlarına resmi olarak "SteelSeries Certified (SSC)"’ onayı verdi. Bu sertifikasyon, MSI GAMING anakartlar ve SteelSeries ürünlerinin performans gereksinimlerine ve kararlılıklarıma bağlı olarak hazırlandı. Yani SteelSeries kulaklığınız, fareniz ve diğer yüksek kaliteli oyun cihazlarınız en iyi MSI GAMING anakartlarla çalışır!

GAMING CERTIFIED
GAMING anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarıda kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.

Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar GAMING CERTIFIED statüsüne erişir ve gerçek bir MSI GAMING anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

RUTUBET KORUMASI
Rutubetin %10 daha az absorbe edilmesi, "Geçirgen Anodik Filament" seklinde tanimlanan yüzeydeki yalitim direncinin aniden kaybolmasi sorununu büyük ölçüde engeller. Bu isleme tabi tutulmamis devre kartlarinda 10 kat daha fazla hata oranı mevcuttur.

YÜKSEK ISI KORUMASI
MSI anakartlarda kullanilan tüm ana bilesenler, en zorlu hava kosullarinda gerçeklestirilen askeri sinif testlerden basariyla geçmistir.

DEVRE KORUMASI
Özenle seçilmis malzemeler, çoklu devre karti katmanlari ve korumalar, GAMING anakartlarimizda en iyi devre korumasini garanti ediyor.

ESD KORUMASI
Tüm giris/çikislar, elektrostatik desarja karsi koruma altina alinmistir.

EMI KORUMASI
Tüm MSI anakartlar, ABD Federal Iletisim Komisyonu (FCC) tarafindan belirlenmis yönergelere uyumludur ve elektromanyetik girisim etkilerine karsi koruma altindadir.

BIRDEN FAZLA EKRAN KARTLI SISTEMLER IÇIN OPTIMIZE EDILDI SLI /CROSSFIRE DESTEĞI

Bu anakart, SLI / CrossFire desteği sunar. Optimal PCI-Express yuvası yerleşimi ile daha rahat yerleşim ve hava akışı sağlar.

Böylece SLI veya Crossfire kurulumlarınızda en iyi grafikleri en yüksek FPS ile çalıştırabilir, görüntülerin ekrandan dışarı fırladıklarına şahit olabilirsiniz.

GAMING DEVICE PORT

MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hiz yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi baglanti özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akici ve daha hizli tepki verebilir.
Oyunlarda
Daha çabuk tepki
Özelleştirilebilir fare ayarları
Ayarlanabilir fare iletişim hızı
Daha akıcı oyun deneyimi
Hızlı reaksiyon
Teknik avantajları
Siradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altin
Takma-çikarma islemlerine 10 kat daha dayanikli
Oksitlenmeyi önler

HIZAŞIRTMA ARTIK ÇOK DAHA KOLAY

Hem anakartınız, hem de ekran kartınızda hızaşırtmayı aynı anda kontrol edebileceğiniz MSI® GAMING APP ile rakiplerinizi geride bırakın.

Tercih ettiğiniz modu seçin ve tek bir düğmeye basın:

/ Silent / Gaming / OC /

CPU-Z MSI GAMING EDITION


MSI, CPUID ile birlikte çalışarak MSI GAMING ejderhasının da yer aldığı yeni ve özel bir CPU-Z versiyonu sunuyor. CPU-Z ile CPU hızı, bellek hız ve zamanlamaları, anakart BIOS versiyonu gibi sisteminizin önemli bileşenleri hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

SSD diskiniz yeteri kadar hızlı değil mi? MSI RAMDISK'i deneyin!

MSI GAMING anakartlarla 35 dolar değerindeki sınırsız RAMDISK'e ücretsiz sahip olun. RAMDisk ile sistem belleğiniz üzerinde bir sanal sürücü yaratabilir, modern bir SSD diskten 25 kat daha hızlı transfer hızına ulaşabilirsiniz. İsterseniz tüm bir oyun görüntüsünü yükleyebilir, tarayıcınızı hızlandırabilir veya sayfa dosyasını kaydederek sistem performansını inanılmaz seviyelere ulaştırabilirsiniz! RAMDisk gereksiz okuma-yazma işlemlerini ortadan kaldırdığı için bu sayede SSD diskinizin ömrünü de uzatabilirsiniz.
Sistem performansını arttırır
Oyunları, uygulamaları ve tarayıcıyı hızlandırır
SSD ömrünü uzatır

BAĞLANTI ÖZELLIKLERI


GAMING silahlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmek için cihazları optimize edilmiş portlara bağladığınızdan emin olun
1.Gaming Device Port
2.USB 3.1 Gen1
3.MSI GAMING LAN
4.Audio connectors
5.USB 2.0
6.DVI Port
7.USB 3.1 Gen2
8.HDMI Port
9.USB 3.1 Gen1
10.Optical S/PDIF Out

 • Marka
  MSI
 • İşlemci
  Intel Celeron Intel Core i3 Intel Core i5 Intel Core i7 Intel Pentium
 • Soket Yapısı
  LGA1151
 • İşlemci Tipi
  Intel
 • Uyumlu Kasa Tipi
  ATX Uyumlu Kasa
 • Uyumlu Ram Tipi
  4xDDR4
 • Chipset Modeli
  Intel Z170
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Dahili Ekran Kartı
  Var
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Değişkendir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Akbank, CitiBank ve OdeaBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
443,76
887,51
295,84
887,51
224,19
896,76
181,24
906,20
152,64
915,84
İş Bankası ve Ziraat Bankası kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
439,23
878,46
294,32
882,96
215,22
860,89
178,89
894,43
150,24
901,45
Yapı Kredi, Albaraka, AnadoluBank, TEB, Vakıfbank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
439,23
878,46
295,84
887,51
215,22
860,89
179,35
896,76
151,03
906,20
FinansBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde uygulanmaktadır.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
439,23
878,46
295,84
887,51
215,22
860,89
179,35
896,76
151,03
906,20
FinansBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde uygulanmaktadır.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
443,76
887,51
298,92
896,76
215,22
860,89
181,24
906,20
151,03
906,20
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
860,89
860,89
443,76
887,51
298,92
896,76
215,22
860,89
181,24
906,20
151,03
906,20
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Yorum Yap, Sesini Duyur
Bu Kategorinin Diğer Ürünleri
Lütfen Bekleyiniz...
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.
1000 TL ve Üzeri Alışverinizde Saat Hediye