Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Peşin Fiyatına 4 Taksit
Anasayfa / İş Ortaklık Başvurusu
Gold.com.tr'nin tedarikçileri arasında siz de yerinizi alın!

30 yılı aşkın süredir başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde Gold Grup çatısı altında ticari faaliyetlerimizi arttırarak devam ettiriyoruz. Üstlendiğimiz misyon ve yatırım stratejileri doğrultusunda 25 milyonu aşkın müşterimize geniş ürün yelpazesi ve yaygın satış ağı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizden gelen öneriler doğrultusunda her geçen gün tedarik ve satış ağlarımızın genişlemesi yönünde gerekli girişim ve yatırımlarımızı artırıyoruz.

Bu doğrultuda Grup iştiraklerimizden Gold.com.tr olarak bize sıkça sorulan “Biz üretici – tedarikçiler olarak ürünlerimizin satışı konusunda bize yardımcı olur musunuz?” sorunuza yanıt olması anlamında aşağıdaki şartları sağlayan Üretici – Tedarikçi firmalar ile iş ortaklığı yapmaya devam ettiğimizi bildirmekten mutluluk duymaktayız.

• Ürünleriniz ve işletmeniz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve yönetmeliklerine uygun olmalı.

• Ürünleriniz ile ilgili müşterilerimizin yaşayabileceği sorunlara karşı satış sonrası hizmet süreçlerine hakim olmalı.

• Ürün iade, değişim, tamirat ve garanti süreçleriniz yasalarla belirlenmiş kurallara bağlı olarak uygulanıyor olmalı.

• Eğer sipariş üzerine üretim yapıyorsanız ya da sipariş üzerine tedarik gerçekleştiriyorsanız belirttiğiniz üretim-tedarik süreçleri şeffaf ve net olmalı, belirtilen tarihten daha geç teslimat yapılmamalı.

• Üretimini – tedarikini yaptığınız ürünlerin yasalarda belirtilen şekilde tüm belgeleri eksiksiz ve yine yasalarda belirtilmiş formatta olmalı.


Siz de bu şartları sağlayan bir üretici veya tedarikçi iseniz aşağıdaki formu doldurarak ürünlerinizin aylık yaklaşık olarak 15 milyon tekil müşteri tarafından ziyaret edilen Gold.com.tr’de satışa sunulmasını sağlayabilirsiniz.


Başvuru Formu
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.