Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Anasayfa / iPhone 6S, iPhone 6S Plus
iPhone 6S logo iPhone 6S and iPhone 6S Plus
Multi-Touch Özellikleri

Multi-Touch’a yeni bir dokunuş.

İlk iPhone, dünyaya Multi-Touch’ı tanıtmış ve insanların teknolojiyi deneyimleme biçimini tamamen değiştirmişti. 3D Touch ile, daha önce mümkün olmayan birçok şeyi yapabilirsiniz. 3D Touch, ekrana ne kadar kuvvetli bastırdığınızı algılayarak, her şeyi çok daha hızlı ve kolayca yapmanıza imkan sağlıyor. Ve yepyeni Taptic Engine’ın sağladığı küçük dokunuşlarla, size gerçek zamanlı geri bildirimler de veriyor.
Ekran Özellikleri

3D Touch özelliğine sahip Retina HD ekran

3D Touch’ın ardındaki teknolojinin başlangıç noktası, ekranı. Ekran, tanıdık Multi-Touch hareketlerine ek olarak, uyguladığınız baskının kuvvetini de algılıyor.

Kapasitif sensörler

Baskının kuvvetindeki mikroskobik değişiklikleri ölçmek için tasarlanan kapasitif sensörler, ekranın arka aydınlatmasına entegre edildi. Bu sensörlerin yaptığı ölçümler, bir dizi karmaşık algoritma yardımıyla hızlı, doğru ve sürekli yanıtlar vermek için, dokunma sensörü ve ivmeölçerden gelen sinyallerle birleştiriliyor.

Yepyeni Taptic Engine

iPhone 6S Plus Gold Rose, hem ekran üzerinde hem de Taptic Engine’dan gelen küçük dokunuşlarla size gerçek zamanlı geri bildirimler veriyor. Bu yanıtlar, ekrana ne kadar kuvvetli bastırdığınıza bağlı olarak değişiyor. Üstelik, ne yaptığınızı ve bunun sonucunda neler olacağını da size bildiriyor.
Daha Da Hızlı Wireless Bağlantıları Destekliyor

Net konuşun.

iPhone 6S Plus, daha da hızlı wireless bağlantıları destekliyor. Böylece yüksek kaliteli görüşmeler yapabiliyor ve karşınızdaki kişiyi yüz yüze konuşurken olduğu gibi canlı ve net duyabiliyorsunuz. Üstelik, konuşurken veya hücresel bağlantı hizmetini kullanamadığınız durumlarda bile internette gezinmeye devam edebiliyorsunuz.
12 Megapiksel Çözünürlükte Muhteşem Fotoğraflar Çekiyor

Her bir piksel daha da ayrıntılı, daha da şaşırtıcı.

iSight kamera, 12 megapiksel çözünürlükte muhteşem fotoğraflar çekiyor. Ama muhteşem fotoğraflar için tek kriter elbette megapiksel değil. İşte bu yüzden, iPhone’a teknoloji harikası bir sensör, yeni bir görüntü sinyali işlemcisi, gelişmiş piksel teknolojisi, Focus Pixels, iyileştirilmiş yerel ton eşleme ve optik görüntü stabilizasyonu gibi birçok özellik ekledik. Tüm bunlar şu anlama geliyor: İşin teknolojik tarafını biz hallettik. Size kalan tek şey, çekecek güzel bir şeyler bulmak ve en iyi, en büyüleyici fotoğraflarınızı çekmek için deklanşör düğmesine dokunmak.
Live Photos ile Canlı Fotoğraflar Çekebilirsiniz

Karşınızda Live Photos.

Hareketsiz bir fotoğraf karesi, zamanın içinde dondurulmuş bir andır. Live Photos ile, bu anları unutulmaz ve capcanlı anılara dönüştürebilirsiniz. Bir Live Photo’nun merkezinde, 12 megapiksel çözünürlüğe sahip harika bir fotoğraf yer alır. Ama bu fotoğrafla birlikte, çekildiği anın öncesi ve sonrası da hareketli ve sesli olarak kaydedilir. Fotoğrafın herhangi bir yerine bastırarak, istediğiniz zaman bu anlara hayat verebilirsiniz.
Hızlı Touch ID

Touch ID. Gelişmiş güvenlik. Parmağınızın ucunda.

Touch ID, parmak izinizi kullanarak telefonunuzun kilidini açmanızı sağlıyor. Parmak izlerinizi tanımak ve güvenli bir şekilde eşleştirmek için çok gelişmiş algoritmalar kullanıyor. Ve gelişmiş Touch ID sensörü, parmak izinizi önceki nesle göre daha da hızlı algılıyor.
4k Video Çekimleri, 12mp Kamera, Live Photos Özelikleri

12 MP fotoğraflar. 4K videolar. Ve Live Photos. Anılarınızı canlandırın.

Dünyanın en sevilen kamerası, şimdi her zamankinden daha gelişmiş. 12 megapiksel iSight kamera, net ve ayrıntılı fotoğraflar çekiyor. 1080p HD videodan dört kata kadar daha yüksek çözünürlüğe sahip, göz alıcı 4K videolar kaydediyor. iPhone 6S Plus, ayrıca, yeni 5 megapiksel FaceTime HD kamerasıyla otoportre değerinde selfie’ler de çekiyor.
Yüksek Cpu Performansı

64 bit masaüstü sınıfı mimari.

A9 çip, 64 bit mimariye sahip üçüncü nesil çipimiz. Mobil çiplerin en gelişmişi olan bu çip, genel CPU performansını önceki nesle kıyasla yüzde 70’e kadar yükseltiyor. Grafik performansını ise, inanılmaz bir şekilde önceki nesle göre yüzde 90’a kadar artırıyor.
Ios 9 İşletim Sistemi

Benzersiz bir deneyim, benzersiz bir telefonda.

iOS 9, en gelişmiş, en akıllı ve en güvenli mobil işletim sistemimiz. Yeni ve güçlü yerleşik uygulamalar, Siri’nin gelişmiş özellikleri ve sistem genelinde yapılan iyileştirmeler sayesinde, iOS 9 şimdi her zamankinden daha akıllı ve vazgeçilmez. Apple donanımlarına derinlemesine entegre olduğu için, her şeyin birlikte mükemmel bir uyum içinde çalışmasına olanak sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra, App Store da iPhone’un becerilerinden en iyi şekilde yararlanmak üzere özel olarak geliştirilmiş muhteşem uygulamalarla dolu.
Ultra Hızlı Wireless

Ultra hızlı wireless. Daha hızlı Wi-Fi.

iPhone 6S Plus, ultra hızlı wireless teknolojilerini destekliyor.* Bu da tüm dünyada daha fazla yerde, daha çok sayıda yüksek hızlı ağa bağlanabileceğiniz anlamına geliyor. Ve gelişmiş Wi-Fi sayesinde, olağanüstü wireless hızlarına ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz iPhone 6 ve diğer apple modellerine apple akıllı cep telefonları kategorisinden bakabilirsiniz.
iPhone 6S Space Gray
iPhone 6S Space Gray 16 GB 64 GB 128 GB
iPhone 6S Silver
iPhone 6S Silver 16 GB 64 GB 128 GB
iPhone 6S Gold
iPhone 6S Gold 16 GB 64 GB 128 GB
iPhone 6S Rose Gold
iPhone 6S Rose Gold 16 GB 64 GB 128 GB
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.