Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Anasayfa / iPhone 6

iPhone 6

Büyük olmanın ötesinde.

iPhone 6 ve Plus

iPhone 6 yalnızca daha büyük değil, her açıdan daha gelişmiş. Daha büyük ve çok daha ince. Daha güçlü ve çok daha verimli. Kusursuz metal yüzeyi, yeni Retina HD ekranla mükemmel bir uyum içinde. Donanım ve yazılımın olağanüstü birlikteliği, kesintisiz bir form ve her anlamda daha üstün, yeni bir Gold, Silver ve Space Gray renk seçeneklerinden oluşan iPhone nesli yarattı.

Biz Sizin İçin Karşılaştırdık!

Büyük güç.
Yüksek verimlilik.

64 bit masaüstü sınıfı mimariyle tasarlanan yeni A8 çip, daha büyük bir ekranı çalıştırırken bile gücünden bir şey kaybetmez. M8 yardımcı hareket işlemcisi, gelişmiş sensörlerden ve yeni barometreden etkin bir şekilde veri toplar. Ve iPhone 6, gelişmiş pil ömrüyle hiç olmadığı kadar uzun süre boyunca daha fazlasını yapmanızı sağlar.

iPhone 6 64 Bit Mimari, A8 Çip, M8 Yardımcı Hareket İşlemcisi
iPhone 6 Focus Pixel Özelliği

Focus Piksel

Pano modu ile 43 MP'ye kadar daha yüksek çözünürlüklü panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz. Dinamik otomatik pozlama, siz çekim yaparken kendi kendini ayarlayarak, olağanüstü netlikle muhteşem fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Harika bir fotoğraf
makinesi. Şimdi daha da
harika bir video kamera.

iSight kamera sadece müthiş fotoğraflar çekmekle kalmaz. Saniyede 60 kare nefes kesici 1080p HD ve etkileyici ağır çekim videoların yanı sıra hızlandırılmış video çekim yapmanızı sağlar. Kesintisiz otomatik netleme, siz video çekerken sürekli odaklama yapar. Ve sinematik video stabilizasyonu özelliğiyle fotoğraf ve videolarınız siz sabit değilken bile sabit kalır.

iPhone 6 - 1080p 60 fps HD video, 240 fps 720p Ağır çekim

Yepyeni sensör, Focus Pixels özelliğini destekler ve daha da hızlı otomatik netleme sağlar.

iPhone 6 - ƒ/2.2 Diyafram, 1.5µ pixel iPhone 6

Metal, çıtayı yükseltiyor.

A8 çip ve iOS 8’den en iyi grafik performansı almak için, METAL devrede. Geliştiricilerin iPhone 6 için sürükleyici, konsol tipi oyunlar yaratabilmesini sağlayan yeni bir teknoloji olan Metal, CPU ve GPU'nun birlikte çalışarak ayrıntılı grafikler ve karmaşık görsel efektler sunabileceği şekilde optimize edildi. Böylece, oyun oynarken adım attığınız her sanal dünya, artık size çok daha gerçekçi gelecek.

iPhone 6

M8 yardımcı işlemci.
Sizi ileriye taşıyan
teknoloji.

M8 yardımcı hareket işlemcisi, siz hareket halindeyken ivmeölçer, pusula, jiroskop ve yeni barometresiyle her an verileri ölçmeye devam eder. Böylece, A8 çipin yükünü azaltarak verimliliği artırır. Ve artık daha çok şey yapabilen bu sensörler sayesinde adımlarınızı, katettiğiniz mesafeyi ve yükseklik değişikliklerini ölçebilirsiniz.

Touch ID

Güvenlik.
Parmağınızın ucunda.

Parmak iziniz, en güvenli parolanızdır. Çünkü her zaman yanınızdadır. Ve sadece size özeldir. Çığır açan Touch ID teknolojimiz, benzersiz bir parmak izi sensörü kullanarak telefonunuzun kilidini açmayı kolay ve güvenli hale getirdi. Üstelik iOS 8 ve Touch ID'deki yeni özellikler sayesinde, parmak izinizle şimdi çok daha fazlasına, daha hızlı erişebileceksiniz.

Şimdiye kadarki en büyük iPhone.
Ve en ince.

Daha gelişmiş ve daha büyük sahip bir iPhone için tasarımın sınırlarını zorlamamız gerekiyordu. Kusursuz bir şekilde birleşen cam ve metal, yenilenen profil ve daha birçok ayrıntı, mükemmel bir deneyim yaşamanız için tasarlandı. Ve sonuçta hem daha büyük ekrana sahip hem de her açıdan daha üstün bir iPhone ortaya çıktı.

En ince ayrıntısına
kadar düşünüldü.

Daha büyük olduğu halde bunu asla hissettirmeyecek bir iPhone tasarlamak kolay iş değildi. "Büyük" kavramına meydan okumamız gerekiyordu. Hem daha geniş hem de daha ince bir tasarım yaratmalıydık. Bunun için de, güçlü teknolojileri yoğunlaştırmalı, çipleri daha küçük, pilleri daha ince hale getirmeli ve aynı zamanda tüm bunların kapasitesini artırmalıydık. Kısacası, şimdiye kadarki en ince ve en gelişmiş Multi-Touch ekranımızı tasarlamalıydık. Biz de öyle yaptık. Olağanüstü ince, harika bir tasarım yarattık.

Retina HD Ekran

Yalnızca daha büyük bir
ekran değil. Daha iyi
bir ekran.

Yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı gördüğünüzde ilk dikkatinizi çeken şey, daha yüksek çözünürlüklü yeni Retina HD ekranların boyutu olabilir. Ama deneyiminizin bunun çok daha ötesinde olacağı kesin. iPhone 6 fiyatı, özellikleri ve tanıtım videosunu incelemek için apple akıllı telefon kategorisinden iPhone 6 modellerine erişebilirsiniz. Ayrıca iPhone 6 karşılaştırma sayfasından diğer modeller ile kıyaslamasını yapabilirsiniz.

iPhone 6 - Retina 1334x750px Çözünürlük:326 PPI, 4.7inc Retina HD Ekran
iPhone 6 - Retina HD Ekran Katmanları
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.
1000 TL ve Üzeri Alışverinizde Saat Hediye