Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Peşin Fiyatına 12 Taksit
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Yarı Profesyonel Fotoğraf Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu ürün distributor garantilidir.
Ürün Hakkında
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi Uzman Görüşü
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Güçlü Yakınlaştırma

PowerShot SX600 HS fotoğraf makinesi alanında aşağı, sahnede sizi alır veya herhangi bir yerde büyük bir çekim oluyor! Onun süper-ince 1.02-inç profil içine sıkışmış mühendislik şaşırtıcı feat Çünkü: yüksek enerjili 18x Optik Zoom. Zaman ve her yerde onlar ne bu küçük bir kamera bu büyük bir zoom ile, önemli tüm anları yakalamak için hazır olacaksınız. Ve yerleşik Wi-Fi ® , hemen arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte eğlenceli paylaşmanızı sağlar - transferi görüntüleri ve video doğrudan sosyal ağ siteleri, mobil cihazlar * ve bilgisayarınızı seçin. Hatta ** akıllı telefonunuza veya tablet uzaktan yakalama için kamera kullanmak, ve sadece bir uyumlu Android için dokunabilirsiniz ™ cihazının *** yerleşik kullanarak NFC (Yakın Alan İletişimi) kolay kablosuz bağlantı için. Ayrıca şaşırtıcı gerçekçi 1080p Full HD video yakalama ve otomatik olarak her hala önce alınan hızlı video klipleri bütün bir günün eğlenceli heyecan verici bir vurgulamak makara oluşturmak için Hybrid Auto kullanacağız. Hafif seyahat etmek isteyen meşgul fotoğrafçılar için ideal olan PowerShot SX600 HS cebinize sığacak bir kamera.

Muhteşem Range için süper zoom

Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi
18x Optik Zoom
Güçlü 18x optik zoom aralığı (35mm eşdeğeri: 25-450mm) - eylem erişim sınırlı olduğunda tüm bu kez PowerShot SX600 HS spor alanı, resitaller, tiyatro ve konserler çocuk başarılarının anılar yakalamak için idealdir . Manzaralar ve yaban hayatı şehir sahneleri ve daha fazla, bu kamera size kapalı - cebinize uygun tüm süre. Eylem yakınlaştırma hızlı ve hassas olduğunu ve orijinal Canon optik parlak netlik sağlamak. Renk sapmaları tüm aralığında telafi ve objektifin yüksek optik çözme gücü herhangi bir zoom uzunluğunda, keskin, net güzel ayrıntılı görüntüler üretmek için fotoğraf makinesinin yüksek çözünürlüklü sensörü ve gelişmiş görüntü sabitleme sistemleri ile çalışır.
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Hisse Resim ve Video Nerede ve ne zaman

Dahili Wi-Fi ® paylaşımı yapar hızlı ve kolay
PowerShot SX600 HS fotoğraf makinesi ile donatılmıştır dahili Wi-Fi ® teknolojisi-the-go kolaylık için arkadaşlarınız, aileniz ve tüm dünya ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşmak istediğinizde. Her iki kamera iOS doğrudan bağlayabilirsiniz ® ve Android ™ bir bilgisayar olmadan ** cihazlar *, ve ücretsiz Canon CameraWindow uygulaması ile resim yüklemek. Facebook - kolayca sosyal ağ ve medya sitelerine görüntüleri yayınlamak ® , Twitter ® , YouTube ™ , Flickr ® ve şimdi Google Drive ™ CANON IMAGE GATEWAY ile - # veya herhangi bir yerde, her zaman paylaşmak için online fotoğraf albümü kaydedin. Sen herkesle veya seçilen gruplara paylaşmak için yüklenenler hedef kontrol, ve hatta yorum ekleyebilirsiniz. Video paylaşımı da kolay-hisse MP4 formatını kullanarak video kayıtları PowerShot SX600 HS, ile çok kolay. Wi-Fi Geliştirilmiş ® mümkün gerçek zamanlı gönderme yapar, böylece olaylar açılmak bile fotoğraf ve video ile herkesi telefonunuzda güncel tutabilirsiniz. Dahili Wi-Fi ® PowerShot SX600 HS teknoloji aynı zamanda diğer Wi-Fi aktarmanıza olanak ® donanımlı PowerShot kameralar veya PictBridge (Kablosuz LAN) sertifikalı yazıcı doğrudan fotoğraf yazdırabilirsiniz.
Mobil cihaza veya bilgisayara tek tuşla bağlantı kameranın adanmış Mobil Cihaz Bağlantı Button ile PowerShot SX600 HS mümkün olmaktadır. Sen kolay tasarrufu ve resimlerinizi organize yapmak için Image Sync ile aynı ağda **, veya bilgisayarınıza CameraWindow uygulaması ile anında paylaşım için akıllı telefon veya tablet görüntüleri aktarmak için seçebilirsiniz. Kamera aynı kablosuz ağ bağlantılı bir bilgisayar bulduğunda, görüntüleri ona doğrudan gönderilir. Aksi takdirde, görüntüler geçici GATEWAY Canon görüntü saklanır sonra kablo ihtiyacını ortadan kaldırarak, bir bağlantı yapıldıktan sonra transfer.
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Uzaktan Çekim

Wi-Fi Ile dahili ® PowerShot SX600 HS, uzaktan kamera kontrol etmek * Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanabilirsiniz. Basitçe ** sizin cihaza kablosuz olarak bağlanmak ve ücretsiz Canon CameraWindow uygulaması erişebilirsiniz. Bir hatıra grup fotoğrafı, vahşi yaşam çekimlerinde ve durumlarda her türlü için mükemmel - Cihazınız kameranın yakalama canlı bir görüntü gösterecektir. Kameranın çok yönlü 18x Optik Zoom, flaş, zamanlayıcı ve deklanşör her zamanki gibi kameraya kaydediliyor görüntüleri ile, sizin kontrolünüz altında tüm vardır.
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Sadece bağlamak için dokunun

Dahili NFC (Yakın Alan İletişimi) kolay Wi-Fi için ® bağlanabilirlik
PowerShot SX600 HS fotoğraf makinesi mobil cihazınızda * bulmak ve Canon CameraWindow uygulamasını açmak için ihtiyacı ortadan kaldırarak, NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisini destekler. Basitçe ** uyumlu Android cihazınıza kamera NFC simgesine dokunun ve CameraWindow app görüntülerin hızlı, kolay paylaşım için otomatik olarak başlatacaktır. Dahili NFC teknolojisi ayrıca daha basit uygulamayı yüklemek için yapar. App henüz yüklü değil Eğer ilk defa cihazları birlikte dokunun kez, indir ekranı otomatik olarak gösterecektir.
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Yaratıcı Shot ile Fotoğrafçılık Rethink

Yaratıcı Çekim modu
Onun şaşırtıcı 18x Optik Zoom yönlü güce ek olarak, PowerShot SX600 HS ayrıca Yaratıcı Çekim modu ile etkileyici sanatsal fotoğraflar çıkıyor. Aksine rastgele filtreler uygulayarak daha yaratıcı çekim modu 46 filtre seçenekleri uygulamak tabi ve maruz kalma, bireysel sahneyi analiz etmek için gelişmiş Canon teknolojilerinden yararlanır. Orijinal çekim ek olarak, kamera otomatik üretim ve bileşimin beş ek varyasyonları kaydeder. Filtre seçimler sanatsal fotoğraf eğlenceli ve kolay dünyayı keşfetmek yapmak için Retro, Siyah Beyaz, Özel ve Doğal kategoriler halinde gruplandırılmış, ya da sadece etkileri tümüne erişmek için Otomatik seçeneğini seçin edilmektedir. Yaratıcı Shot modu ile, sonuç paylaşımı için mükemmel çarpıcı sanatsal resimleri.
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Güzel Görüntüler ve İnanılmaz Performans Buradan Başlayın

16.0 Megapiksel Yüksek Hassasiyet CMOS sensör
PowerShot SX600 HS fotoğraf makinesinin 16.0 megapiksel Yüksek Hassasiyet CMOS sensör herhangi PowerShot kamera kullanılan yüksek çözünürlüklü CMOS sensörü. Bu günlük fotoğrafçılık yapan fark dikkat çekicidir. Büyük sensör daha fazla ışık alır, böylece görüntüler net ve güzel detaylı vardır. Yüksek ISO çekim daha az gürültü ve genişletilmiş dinamik aralığı ile, özellikle etkileyici. Kırpma ve bir görüntünün herhangi bir kısmını büyütmek - ihtiyacınız detay ve çözünürlük vardır emin olabilirsiniz: Ve 16.0 megapiksel çözünürlüğü çekimlerde daha yaratıcı olmak için size esneklik sağlar.
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

DIGIC 4 görüntü işlemci

Hibrit Otomatik, Yaratıcı Shot, ve kolay-hisse MP4 formatında 30p Full HD video çekimi de dahil olmak üzere yeni Canon DIGIC 4 görüntü işlemci güçler PowerShot SX600 HS fotoğraf makinesinin gelişmiş fonksiyonları ve yetenekleri,. Onun hızlandırılmış işleme hızı, kolay ve doğal bir çekim deneyimi için hızlı, duyarlı bir performans yaratır. DIGIC 4 görüntü işlemci aynı zamanda çeşitli şekillerde görüntü kalitesini artırır. Yüksek ISO çekim işleme DIGIC 4 görüntü işlemci ile karşılaştırıldığında% 60 oranında kısaltılmıştır. Bu önemli ölçüde düşük ışıkta bile parlak renkli, pürüzsüz geçişler ve güzel ayrıntı için gürültüyü azaltır. İşlemci ayrıca elektronik Dinamik IS entegrasyon sağlar. Bu gelişmiş sistem etkin paralel hareket ve eğim kaymasının neden açısal bulanıklığı, vardiya bulanıklığı ve bulanıklık önleme, çoklu hareket türleri için dengeler. Sonuç kameranın güçlü zoom tüm boylarda güvenilir keskin ve net görüntüler olduğunu. İşlemcinin yüksek verimli tasarımı da pil ömrünü uzatır.
Canon Powershot SX600 HS Kırmızı Wi-Fi Dijital Fotoğraf Makinesi

Komple HD Deneyimi alın

Özel bir film düğmesi ile çarpıcı 1080p Full HD video çekin
PowerShot SX600 HS muhteşem gerçekçilik ile özel bir video anılarınızı korur, ancak paylaşmak için onları kolay bir formatta değil sadece. Sadece başlangıç ??ve video kaydı durdurmak için özel bir film düğmesine basabilirsiniz, böylece her zaman olduğu gibi anı yakalamak için hazırsınız. Kamera şaşırtıcı gerçekçi 1080p Full HD kayıt, böylece geri büyük ekran HDTV oynanan bile, videolarınızı düzgün eylem ve güzel doğal rengi ile, açık ve nettir. Gelişmiş DIGIC 4 görüntü işlemci sayesinde, video MP4 formatında saniyede 30 kare yakalanabilir. MP4 videolar tamamen hızlı online paylaşım için ölçekli - Eğer çocuklar kadar ne akrabalarını gösteren ya da sosyal ağ sitelerinde durum güncellemeleri gönderme ister.

Tek Touch ile paylaş

Mobil Cihaz Bağlantı Düğmesi
Bir iOS için PowerShot SX600 HS fotoğraf makinesi bağlamak için şimdi her zamankinden daha kolay ® veya Android ™ Mobile Device Bağlan düğmesini kullanarak aygıtı *. Düğmesi daha kolay tasarruf ve resimlerinizi organize yapmak için Image Sync ile aynı ağda **, veya bilgisayarınıza CameraWindow uygulaması ile anında paylaşım için akıllı telefon veya tablet görüntüleri aktarmak için seçim yapmanızı sağlar. Cihazınız kamera kayıtlı sonra, sadece kolay bağlantı için Mobil Cihaz Bağlan düğmesine basın.

Hala bir torba içinde kamerayı bırakarak Mobile Device Bağlan düğmesini kullanarak CameraWindow uygulaması ile bir akıllı telefon bağlayarak, görüntüleri taramak ve paylaşabilirsiniz. Bu bir smartphone doğrudan, hızlı ve kolay PowerShot SX600 HS kapatmak da mümkün. Kamera aynı kablosuz ağ üzerinde bilgisayara bağlandıktan sonra, otomatik olarak fotoğrafların kolay tasarrufu ve örgütlenme için, görüntüleri ona aktarabilirsiniz. Mobil Cihaz Bağlantı Düğme arkadaşlarınız ve aileniz ile eğlenceli bir gün dışarı hızlı ve kolay paylaşım için mükemmeldir.

Crisp HD Günü hatırlıyorum

Hibrid Oto
PowerShot SX600 HS fotoğraf makinesi video dört saniye bir hareketsiz görüntü çekmek her zaman kadar kayıt Hibrit Otomatik, özellikleri, daha sonra otomatik olarak klip ve resim * özel günlerin özünü yakalayan bir video içine katılır: tatil, önemli günlerde, ya da her zaman bir gün içinde birçok çekim çekim ediyoruz. Hibrit Otomatik ile, bu "vurgulamak makara" şaşırtıcı güzel. Hibrit Otomatik sahneyi otomatik olarak tanır ve mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini yakalamak için kamera ayarlarını optimize eder. Oluşan 720p HD video düzgün, açık, net ve kararlı olduğunu.

Bir Akıllı Kamera Daha İyi Fotoğraf ve Video araçları

Smart AUTO
Deklanşör düğmesine basmak kadar basit bu büyük Vurulmaktan yapar Sofistike Canon teknolojisi, Smart AUTO otomatik olarak arka planda ve hem konu hem de çeşitli faktörleri değerlendirerek sahneleri algılar. PowerShot SX600 HS, tespit sahneleri 32 önceden tanımlanmış çekim durumları kullanılarak analiz edilmektedir. Kamera daha sonra fotoğraf veya video çekimi ister, optimum ayarları mümkün olan en iyi görüntü yakalama sağlamak için yapar. Smart AUTO da kamera hayvanlar ve araçlar gibi insan dışı hareketli konuları algılamak ve izlemenize olanak sağlayan Gelişmiş Konu Tespiti içerir. Akıllı AUTO, yapmanız gereken tüm atış çerçeve ve uzak yakalamak olduğunu.
 • Garanti
  Canon
 • Wi-Fi
  Var
 • Marka
  Canon
 • Kamera Çözünürlüğü
  16 Megapixel
 • Ekran Boyutu
  3.0"
 • Optik Zoom
  18x
 • Güç Seçeneği
  Li-ion Şarj Edilebilir ..
 • Video Çözünürlüğü
  1080P
 • Video Kaydı
  Var (HD)
 • Renk
  Kırmızı
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Hafıza Kart Desteği
  SD, SDHC, SDXC
 • Paket İçeriği
  CD Garanti Belgesi Lion Batarya Şarj Cihazı Kullanma Klavuzu
 • Nasıl Bir Makine İstersin
  Hobi olarak ilk adımım
 • Garanti Veren Firma
  Distribütör
 • Garanti Veren Firma Adı
  Canon Türkiye
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Değişkendir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
349,00
349,00
174,50
349,00
116,33
349,00
87,25
349,00
69,80
349,00
58,17
349,00
Akbank, CitiBank ve OdeaBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
349,00
349,00
174,50
349,00
116,33
349,00
-
-
-
-
-
-
HalkBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
349,00
349,00
174,50
349,00
116,33
349,00
87,25
349,00
-
-
-
-
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Yorum Yap, Sesini Duyur
Lütfen Bekleyiniz...
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.