Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Peşin fiyatına 6 taksit
Peşin fiyatına 6 taksit
Ürün Kodu : 198253

Canon Eos 60D Siyah Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

SLR Fotoğraf Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu haftanın en çok satan benzer ürünleri aşağıdadır.
Ürün Hakkında
Canon Eos 60D Siyah Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Uzman Görüşü
18 MP APS-C CMOS sensör
APS-C şekilli, 18 megapiksel CMOS sensörü ayrıntı ve netlik sahibi görüntüler yakalamanızı sağlar. Bu yüksek çözünürlük, daha geniş yazdırma boyutları ve resimlerden kırpılan parçalarının farklı düzenlemelerde kullanılabilmesini sağlar.
DIGIC 4
Canon DIGIC 4, pürüzsüz ton geçişleri ve doğal görünümlü renkler elde etmek için CMOS sensörle birlikte çalışarak 14 bit görüntü işleme sunar. DIGIC 4 ayrıca, yüksek ISO hızlarında çekim yaparken gelişmiş Bozulma Gidermeyi ve anlık başlangıç süreleri ve çekimden sonra neredeyse anlık görüntü incelemesini çalıştırır.
Yaratıcı Filtreler
Dört yerleşik Yaratıcı Filtre, fotoğrafçıların çekim sonrasında RAW ve JPEG görüntülere efektler uygulamasına imkan tanır. Yumuşak Odak Grenli Siyah/ Beyaz, Oyuncak Kamera ve Minyatür Efekti’nden birini seçin. Birden fazla Yaratıcı Filtre ayarını birleştirip yeni efektler oluşturabilir ve her ayara ince ayar yaptıktan sonra yeni bir dosya olarak kaydedebilirsiniz.
Basic+
Temel çekim modlarında çok yönlü ayarlamalar yaparak, yaratıcılık ile rahatlığın mükemmel birlikteliğine kavuşun. Konu merkezli temel çekim modlarında, çekilmekte olan konu için en uygun diyafram, enstantane hızı ve odak modu kombinasyonu oluşturulur. Yaratıcı Otomatik, Portre, Manzara, Yakın Plan, Spor ve Gece portre çekiminden birini seçin. EOS 60D’nin yeni Basic+ teknolojisi artık bu çekim modlarına ve kullanım kolaylığından ödün vermeden bir fotoğrafçının çekim ortamındaki atmosferi ve hissiyatı bozmadan çekim yapmasını sağlıyor.
Gelişmiş yaratıcı özellikler
Oyuncak kamera etkisi ya da yumuşak odak gibi çok çeşitli yaratıcı filtrelerle fotoğraflarınızı geliştirmek için hayal gücünüzü kullanın. Bu filtreler RAW ve JPEG görüntülere uygulanabilirler ve çekim sonrasında size yaratıcı kontrol fırsatı verirler. Basic+ teknolojisi yaratıcı bir ortam oluşturmanıza olanak verir. Temel modlarda çekim yaparken kapsamlı fotoğraf bilgisi olmadan yaratıcı kontrol sahibi olabilirsiniz.
Çoklu En/Boy Oranı
Dört farklı en/boy oranı seçeneği sunan EOS 60D, kompozisyon oluşturmada yeni yaratıcı olasılıkların kapısını açar. Fotoğrafçılar klasik 3:2 ve 4:3 en/boy oranlarının yanı sıra 16:9 ve geleneksel 1:1 kare en/boy oranı formatlarını kullanabilirler.
Değişken açılı 7,7 cm (3,0 inç) Clear View LCD
Daha fazla netlik için ultra yüksek 1.040.000 nokta özelliğine sahip olan 7,7cm (3,0 inç) 3:2 Clear View LCD ekranla fotoğraf ve videolar üzerinde detaylı kontroller yapın ya da çekiminizi değişik veya zor açılardan gerçekleştirin. Canlı Görüş moduna geçin ve en iyi açıyı bulmanıza yardım etmesi için gerçek zamanlı görsel beslemeyi kullanın.
Full HD Videolar
Full HD video çekim kapasitesiyle EOS 60D,
fotoğrafçıların, yeni bir yaratıcı fotoğrafçılık
yaklaşımı geliştirmeleri için fotoğrafları ile
videolarını birlikte mikslemelerini sağlar.

1080p HD video ve fotoğraf kaydetme kapasitesine sahip olan EOS 60D gerçek anlamda bir multimedya makinesidir. Kameranın geniş, APS-C boyutlu sensörüartık klasik video kameralarla elde edilmesi imkansız yeni sanatsal seçenekler sunar. Örneğin, düşük aydınlatmalı koşullar altında yüksek kalitede video çekimi yapabilir, fotoğraf için tasarlanmış lensler kullanıldığında alan derinliğini kontrol edebilir. Eşsiz manuel kontrol seçenekleriyle EOS 60D video çekiminde tüm kontrolü sizin ellerinize verir. Diyafram, enstantane hızı, ISO ve hatta çekim hızı bile kullanıcı tarafından seçilebildiği için size istediğiniz şekilde hareketli görüntü çekme özgürlüğü tanır. 1920x1080 piksel çözünürlük kullanılarak 30, 25 ve 24 kare/sn. ve 1280x720 ile 640x480 piksel çözünürlüklerde 50 ve 60 kare/sn. video çekimi yapılabilir. Kameranın Video Kırpma işlevi, sadece sensör merkezini kullanarak ve bir sahneyi 640x480 piksele 7x oranına kadar büyüterek konuya daha fazla yakınlaşmanızı sağlar.
EOS 60D'ye bir harici mikrofon bağlayarak video çekimlerinizin hak ettiği yüksek kaliteli stereo ses kaydını yapabilirsiniz. Yerleşik dijital seviye ölçeri kullanılarak sesi kontrol edebilir ve kayıt seviyesini manuel olarak 64 ayardan birine getirebilirsiniz.
RAW Fotoğrafçılık
RAW çekimlere terfi ettiğinizde yaratıcı fotoğrafçılığın sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz ve EOS 60D bunun için mükemmel bir araçtır

Basit bir şekilde ifade edersek, bir RAW dosyası tıpkı bir dijital negatif gibidir. Kameranın sensörüyle elde edilen her piksel verisi parçası, kamera içinde minimum düzeyde işlemden geçirilir ve korunur. Bir negatifin yazdırılması gerektiği gibi bir RAW dosyasının da dijital olarak işlemden geçirilmesi gerekir. Böylelikle bir fotoğrafçı, geliştirilmiş resim kalitesine ve ekstra düzenleme seçeneklerine erişebilir. EOS 60D’nin 14 bitlik CMOS sensörüyle elde edilen tüm veriler bir RAW dosyasında korunur. Oysa bir JPEG file dosyasında bazı bilgiler görüntü dosyası oluşturulurken kaybolur. Veri kaybı görülmediği için RAW dosyalarda kesintisiz renk tonu geçişi ve ince detayı çok fazla olan yerlerde daha iyi renk tonu geçişi gösterilir. Bunlar ayrıca post prodüksiyon sürecindeki düzenleme işlemlerine karşı da daha dayanıklıdır. Poz, kontrast ve doygunlukta ileri düzeyde ayarlamalar yapılabilir.
Fotoğraf makinesi içinde RAW işleme

EOS 60D modeliyle birlikte EOS serisinde yeni bir özellik sunuluyor: Artık RAW dosyalar kamera içinde işlemden geçirilebiliyor ve düzenlenebiliyor. Digital Photo Professional yazılımında bulunan ayarlara benzer ayarları hareket halindeyken yapabilir ve sonuçları hafıza kartına JPEG dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Beyaz ayarı ve netleştirme gibi parametreleri çekim sonrasında değiştirebilir ve görüntülerde poz, kontrast ve renk doygunluğu ayarı yapabilirsiniz.
Yeniden boyutlandır

EOS 60D’nin kamera içinde düzenleme işlevlerine görüntünün yeniden boyutlandırması da dahildir. Bir JPEG dosyası 3456x2304 piksel ila 720x480 piksel arasında değişen dört çözünürlük seviyesinden biri kullanılarak daha küçük bir boyuta çevrilebilir. Hareket halindeyken hemen webde yüklenebilir fotoğraflar hazırlamak için harika bir özelliktir.
Kamera içinde derecelendirme

Değerli zamanınızdan tasarruf edin ve dijital iş akışınızı hareket halindeyken başlatın. EOS 60D’nin kamera içinde derecelendirme özelliği, fotoğrafçıların JPEG ve RAW görüntüleri kamera içinde bir ila beş yıldız işaretiyle derecelendirmesine ve fotoğraf metadatasında bu bilgileri koruyabilmesine imkan tanır. Bu metadata daha sonra DPP veya diğer tarama yazılımlarıyla kullanılarak, post prodüksiyondaki düzenleme işlemi sırasında görüntüleri tercihlerinize göre sıralayabilirsiniz.
Digital Photo Professional

Her Canon EOS fotoğraf makinesiyle birlikte verilen Digital Photo Professional (DPP), RAW dosyaları Mac veya PC bilgisayarda görüntülemenizi, düzenlemenizi ve işlemden geçirmenizi sağlayan bir profesyonel yazılım paketidir. Fotoğrafçılar, yazılımın sezgisel arayüzü aracılığıyla görüntülerde poz, renk doygunluğu ve parlaklık ayarı yapabildiği gibi, sonradan beyaz ayarı, netlik ve parazit azaltma gibi ayarları uygulayabilir.
Düşük Işık İçin Yüksek ISO
Işık seviyeleri düştüğünde EOS 60D, 6400’e kadar ISO aralıkları sunar; flaş kullanımı istenmediğinde 12800’e genişletilebilir.
iFCL Ölçüm Sistemi
63 alanlı çift katmanlı ölçüm sensörü Odak, Renk ve Aydınlatma bilgilerini analiz ederek doğru ve tutarlı ölçüm sağlar.
Hızlı Kontrol Ekranı
Özel bir düğmeyle erişilen bu ekran sık kullanılan fonksiyonlara kolay erişim sağlayarak her an fotoğraf çekmeye hazır olmanızı sağlar.
Kendinize özel bir çekim sistemini oluşturun
EOS 60D, Canon’un EF ve EF-S lensleri serisi ve EX serisi Speedlite flaşlarla uyumludur.
Aksesuarlar
Lens serisi

Canon EF ve EF-S lensler, EOS 60D gibi dijital kameralardaki son model sensörün mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Süper Spectra kaplama, dahili lens yüzeylerinden yansımaların neden olduğu ışık lekelerini ve mercek parlamasını tamamen giderirken, florit gibi malzemeler ve Canon’un patentli Ultra Düşük Dağılımlı (UD) camı kromatik bozulmaların üstesinden gelir. Birçok EF ve EF-S lensinde mevcut olan otomatik odaklanma sistemi, lensi odaklanma noktasına son derece hızlı ve neredeyse sessiz bir şekilde taşıyan bir teknoloji olan ultrasonik motorla çalıştırılır. Telefoto ve standart zum lenslerinin büyük çoğunda bulunan Canon’un Görüntü Sabitleme (IS) teknolojisi, titremeleri ve istenmeyen kamera sarsıntısını beş durak eşdeğerine kadar telafi ederek fotoğrafçılara düşük ışık altında benzeri görülmemiş bir avantaj sunar.
Canon Speedlite flaşlı fotoğrafçılık

Canon’un E-TTL II flaş teknolojisi, flaşlı çekimi tahmine dayalı olmaktan çıkararak iyi sonuç garantisi verdiği için size sadece harika resimler çekmeye odaklanmak kalır. Speedlite 580EX II, 430EX II ve 270EX gibi harici flaş üniteleri hem güçlü hem de çok yönlüdür. Bunları karanlık ortamlarda dominant ışık kaynağı veya dış mekanda çok gölgeli ortamlarda dolgu flaşı kaynağı olarak kullanın. Canon 60D’nin yerleşik Speedlite aktarıcı işlevi, kablosuz Speedlite flaşın kamera dışına yerleştirilmesine ve ek aksesuar ihtiyacı olmadan uzaktan tetiklenebilmesine imkan tanır.
Batarya sapı

Opsiyonel batarya sapı BG-E9 uzun lensler kullanırken kamerayı dengelemenize yardım eder ve dikey çekimde bir başka tuş kontrol seti sağlar. İlave lityum-iyon pil için yer olması veya piyasada rahatlıkla bulunan AA pillerin de kullanılabilmesi sayesinde daha uzun süre çekim yapabilirsiniz.
Canon EOS 60D fiyatını ve Canon EOS 60D özelliklerini inceleyebilir, dilerseniz foto & kamera kategorisinden dijital fotoğraf makinelerine, yarı profesyonel fotoğraf makinelerine, video kameralara, fotoğraf makineniz için objektif, flaş, taşıma çantası ve tripodlara gözatabilirsiniz.
 • Marka
  Canon
 • Fotoğraf Makinesi Tipi
  Kit (Lens Var)
 • Kamera Çözünürlüğü
  18 Megapixel
 • Ekran Boyutu
  3.0"
 • Video Çözünürlüğü
  1080P
 • Kamera Özellikleri
  Su geçirmez Gülümseme Modu Görüntü Sabitleme Düşük Işık Darbeye  Dayanıklı
 • Hafıza Kart Desteği
  SD, SDHC, SDXC
 • Güç Seçeneği
  Li-ion Şarj Edilebilir ..
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Paket İçeriği
  A/V kablo AC elektrik kablosu Boyun Askısı CD Garanti Belgesi Kullanma Klavuzu Lion Batarya Şarj Cihazı USB Kablo Lens kapağı
 • Türkçe Dil Desteği
  Var
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Değişkendir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Akbank, CitiBank ve OdeaBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
1363,13
2726,26
908,75
2726,26
681,57
2726,26
545,25
2726,26
449,83
2699,00
Yapı Kredi, Albaraka, AnadoluBank, TEB kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
İş Bankası ve Ziraat Bankası kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
449,83
2699,00
HalkBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
1349,50
2699,00
899,67
2699,00
674,75
2699,00
-
-
-
-
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
FinansBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde uygulanmaktadır.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
1363,13
2726,26
908,75
2726,26
681,57
2726,26
-
-
449,83
2699,00
VakıfBank ve World Özellikli tüm kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Türkiye Finans kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2699,00
2699,00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
HSBC kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Yorum Yap, Sesini Duyur
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
12.01.2015
İsimsiz
?
Urun ne zaman temin edilir.Almak istiyorum.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
19.11.2014
İsimsiz
garanti koşulları
Merhaba ben makinayı almak istiyorum ama sitenin distrübütör garantisi mevcuttmudur. Geçerli garanti şartlarını sağlamaktamıdır. Bilgi verebilirmisiniz.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum
20.06.2014
ünsal bulduk
GARANTİ ŞARTLARI BELİRTİLMEMİŞ
ürünün garanti koşullarını belirtirseniz mutlu oluruz. Sanırım birçok kişi bunu bekliyor ürünü almak için.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum
30.05.2014
kubilay kutluer
lütfen yetkılı kısı ulassın
cihazı almak istiyoruö ama garantısıyle ılgılı bir açıklama yok bununla ılgılı gerı donus yaparmısınız
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
28.05.2014
İsimsiz
süper
Bence fiyat diğer sitelere göre çok iyi yanında hediyede olması ayrı bir güzellik oldu. Siparişimi verdim . Hatta aradım bugün kargoya vericeklerini iletti sabırsızlıkla bekliyorum.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
28.05.2014
İsimsiz
Süper
Evet Beklediğimiz kampanya oldu sonunda hemen siparişimi verdim bekliyorum
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
18.05.2014
BÜŞRA KATAR
distrübütör garantisi??
ya makineyi almak istiyorum ama distrübütör garantisi var mı lütfen cevap verin.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
18.02.2014
Meltem Gül
İndirim
Aylardır hergün siteye girip indirimi kontrol ediyorum lütfen güzel bir indirim yapın alalım artık çok bekledik.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
02.01.2014
ali veli
Süperrrr
bence alma imkanı olanlar almalı süper hem ürünü satan yerde güvenilir kaçırmayacak fırsat...:)
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
25.12.2013
ibrahim karadeniz
Garanti Şartları
Makina distrübütör garantili mi yada refurbished ürün mü ? Açıklama yaparsanız iyi olur. Almayı düşünen insanların akıllarında soru işareti bırakmayın lütfen.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
21.12.2013
bekir uçar
distrübütör garantisi
merhaba bende makinayı almak istiyorum ama distrübütör garantisi mevcut mu onu öğrenmek istiyorum..hızlı bir şekilde yazarsanız sevinirim..
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
02.12.2013
mysia gayrimenkul geliştirme planlama ltd. şti.
garanti koşlları
Merhaba ben makinayı almak istiyorum ama sitenin distrübütör garantisi mevcuttmudur. Geçerli garanti şartlarını sağlamaktamıdır. Bilgi verebilirmisiniz.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
27.11.2013
ergün yıldız
indirim bekliyoruz gold duy bizi
gold dan indirim bekliyoruz sürekli takip ediyorum gold a güveniyoruz
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
13.11.2013
Mehmet Akif Aydın
Fiyatta tekrar indirim istiyoruz...!!!
Fiyatta tekrar indirim istiyoruz...!!!
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
07.10.2013
Cemil AKSOY
İndirim istiyoruz
2500 altına düşmeli ki alıcı alsın...
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
24.07.2013
İsimsiz
İndirim bekliyorum...
Canon 650D 18-55 için bu gün harika bir indirim vardı. %32 gibi. Aynı indirimi lütfen bu makina içinde yapın.
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
15.06.2013
murat ak
İNDİRİMMM
bi ara 2500 tl ye inmişti bu makinanın fiyatı ama çok kısa sürdü ve o fiyatı bekliyorum üst modelide çıktı bu makinanın ne zaman indirime girecek...
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
15.05.2013
cumhur KILIÇALAN
Gönlümün Fet Eden Makine..!!!
Aslında emekliliğimi beklemedeyim, bir dostumda var çok ama çok süper makina ben şahsım adıma 24 ay sonra bir aksilik olmazsa mutlaka almak istiyorum .Şimdiden hayelini kurmaktayım ''hayaldi gerçek olacak''
Yoruma katılıyor musunuz?
Yorum Yorum Yorum Yorum Yorum
21.03.2013
Fatih Burs
Fayda maliyet oranı başarılı bir ürün.
Giriş seviyesinin hemen üzerinde konumlandırılabilecek bu makinenin Digic4 işlemcisi bizi yanıltmasın. 5,3 kare/saniye çekim hızı ve 720p 'de 60 kare/saniye video kayıt başarılı özellikler. Ayrıca bu makinenin fotoğraf işleme başarısı olağanüstü. Neredeyse fullframe bodyler gibi bir fotoğraf pozlaması var ve bu fiyata bu muhteşem. Ele oturuşu çok başarılı. Ağırlığın fazla olması tripodsuz çekimlerde titremenin olmamasına yardımcı. Bir de bu lens ile neredeyse işlem tamam.
Yoruma katılıyor musunuz?
Lütfen Bekleyiniz...
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.