Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL

Asus G750JZ-T4169H Notebook - i7-4710HQ 32GB 1TB+2x256 SSD 8GB VGA

Taşınabilir Bilgisayar

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu ürün distributor garantilidir.
Ürün Hakkında
Asus G750JZ-T4169H Notebook Uzman Görüşü
Oyuncu Odaklı Tasarım

İnanılmaz Oyun Gücü

G750, daha önceki G serisi dizüstü bilgisayarlardan bile daha ince ve oyun odaklı olmakla birlikte söyleyecek çok daha fazla söze sahip. Hangi türden oyun olursa olsun beklentilerinizi karşılayacak özellikler ve performans G750'de bir araya geliyor; böylece daha iyi bir oyuncu olmanızı ve rakiplerinizi geçmenizi sağlıyor. Göz kamaştıran eşsiz tasarım bir kez daha gizli savaşçıları esas alıyor ve ergonomik olarak biçimlendirilmiş gövde sayesinde uzun süreli oyun turnuvalarındaki inanılmaz bir rahatlık sağlanıyor. Oyunlar sırasında takım arkadaşlarıyla ve diğer tanıdıklarla en iyi iletişim için HD kamera kullanıma hazır. Oyun deneyimini daha da iyi hale getiren aksesuarlarla evde ve dışarıdayken daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz

Gizli Çekicilik Yeniden Tasarlandı

Devam etmekte olan gizlilik devrimine hoş geldiniz! F22 gizli savaş uçaklarından ilham alınarak tasarlanmış olan G750, 2010 yılından beri ROG G serisi oyun bilgisayarlarını klas güç sembolü haline getiren tasarımı devam ettiriyor. Zarif ve agresif çizgiler ve paneller, aynı zamanda çarpıcı bir görsel detay olan efektif termal mimariye sahip arka kısımdaki çift büyük hava çıkışıyla birleşiyor. Güçlü duruş G serisinin önceki modellerinden alınmış özelliklerden biri ama bu kez daha da ince olan gövde ön kısımda hayli inceliyor. En büyük farklardan biri alüminyumdan üretilmiş, açılı ve ergonomik bilek dinlendirme alanı. Dokunulduğunda elde edilen his inanılmaz ve ısının bu alanda birikmesine izin vermiyor, saatlerce süren oyun turnuvalarında bile rahat bir deneyim elde ediliyor.

Ergonomik Kullanım Açısı

Uzun süreli oyun turnuvaları hayli yorucu olabiliyor ama G750JZ ile bu durum sorun olmaktan çıkıyor. Açılı yüzeyle ilgili araştırmalar yapıldı ve uzun süreli kullanımda kullanıcının performansında düşüşe neden olmadığı anlaşıldı. G750'nin ergonomik klavyesi, düz yüzeyler aksine ellere ve bileklere açı vererek yorulmayı engelliyor ve böylece eğlence aralıksız devam ediyor. Heyecanla beklediğiniz oyun turnuvalarının bu tür sorunlar yüzünden boşa gitmesine izin vermeyin. G750 sizin adınıza detayları düşünüyor ve doğru açıyı içerip alüminyum bilek dinlendirme alanları kullanarak terleyen bilekler sıkıntısına da son veriyor. G750 daima oyuna odaklanıyor ve rahatsızlığın geçirilen harika zamanlara son vermesini engelliyor.

Gözlerinize Rahatlık Sağlayan Ekran

140 dereceye varan geniş görüş açılarıyla G750'ye hangi açıdan bakarsanız bakın inanılmaz görüntüler elde etmeye devam edeceksiniz. Ekranı arkadaşlarla paylaşın ve oyun deneyiminizi renklerde bozulma olmadan görmelerini sağlayın. Ekran aynı zamanda can sıkıcı yansımaları engellemek için mat kaplama içeriyor ve bu sayede tüm ışık koşullarında inanılmaz görünüyor. Sonuç olarak gözleriniz yorulmuyor ve oyuncular daha fazla rahatlık elde ediyor.

Dengelenmiş Bir Kontrol

G750, oyun deneyimi için özel olarak geliştirilmiş tek parçalı ve tam boyutlu klavye içeriyor. Dayanıklı yapısıyla güven veren klavye heyecanlı oyun turnuvaları sırasında bile sorun çıkarmıyor ve başarılı biçimde yanıt veriyor. Dizüstü bilgisayarla boşluksuz biçimde birleşiyor, tuşlar altında toz birikimini engelliyor. Ayarlanabilir arkadan aydınlatma sistemi iki ayrı amaca hizmet ediyor: İnanılmaz görünerek karanlıkta kendini belli ediyor ve ışıklar kapandıktan sonra bile oyun keyfinin sürmesine imkan veriyor. Başkalarını rahatsız etmeden oyuna devam etmek istemez misiniz? Çözümü arkadan aydınlatmalı klavye! Tam kapsamlı klavyede numerik tuş takımı da var ve dikkat çekiciliği artırılmış yön tuşları, hareket mesafesi daha uzun olan tuşlar ile daha iyi ve akıcı kullanım söz konusu.
Zirve Noktasında Performans

Oyuncu Sınıfı Güç

Dördüncü nesil ve masaüstü sınıfı Intel® Core™ i7 4700 işlemci ile ASUS TurboMaster teknolojisine sahip oyuncu sınıfı NVIDIA® GeForce® GTX 880M grafik kartı ile en yüksek seviyede oyun oynama deneyimi!

Yeni Nesilden Gelen Güç

G750, gelişmiş teknolojiler ve performansıyla önceki nesil işlemcileri açık ara geride bırakan dördüncü nesil Intel® Core™ i7 işlemcilerden destek alıyor. Hızlı ve termal anlamda daha verimli yeni nesil üst seviye Intel™ işlemcilerle oyun ve çoklu uygulama çalıştırma deneyimi daha akıcı ve aynı zamanda batarya kullanım süresi daha uzun. Yeni işlemci içine dahil edilmiş olan akıllı teknolojilerle sistem açılış ve program yükleme süreleri kısalıyor, kullanıcı deneyimini ciddi anlamda iyileştiren yenilikler kullanıma giriyor.

Görkemli 3D Performansı – 3DMark 11'de 8.600'den Daha Yüksek Performans!

Bağımsız olarak sunulan NVIDIA® GeForce® GTX 880 grafik kartı inanılmaz bir performans sağlar. Yeni NVIDIA® GeForce® GTX 880 sayesinde G750, 3DMark 11'de 8.600'ü aşkın bir performans sergileyerek eski nesil G serisi bilgisayarlara göre yüzde 15 daha fazla performans sergiler. Sadece bu kadar da değil - NVIDIA ShadowPlay™ ile otomatik olarak oyun görüntülerinizi kaydedip paylaşabilirsiniz. Güç tüketimi sorunlarıı ise NVIDIA'nın Battery Boost ile azaltılmıştır ve böylece oyun oynamak için daha fazla zamana sahip olursunuz. G750JZ, her zaman ve her yerde kazanmanız için yaratılmıştır!

İnanılmaz Güçlü ve İnanılmaz Serin

Sıcaklık oyuncuların ciddi problemlerinden biridir ve bu performans kaybına neden olabilir – G750'de ise durum bu şekilde değildir. Asus G750JZ-T4169H 'nin bakır malzemeyle desteklenen ve çift fanlı akıllı soğutma sistemi, overclock yapılan zamanlarda bile kararlı bir çalışmayı garanti eder. İşlemci ve grafik işlemcinin her biri, kendi ihtiyaçları doğrultusunda soğutulur ve grafik işlemci üç farklı yönden, en yüksek soğutma performansını en düşük gürültü üretecek şekilde sağlayan özel bir fana temas eden ısı boruları ile ilişkilendirilmiştir.

Yüksek Performanslı Depolama

Asus G750JZ ile gelen SSD depolama, veri erişimini hızlandırarak daha akıcı ve hızlı cevap veren bir sistem ortaya çıkarıyor. SSD'ler aynı zamanda mekanik sabit disklerden daha kararlı ve uzun ömürlü. İşletim sistemini SSD içinde depolayan G750 can sıkıcı uzun bekleme sürelerine veda ediyor. Oyunlar, multimedya dosyaları ve diğer tür içerik içinse daha yüksek kapasiteli depolama çözümü olarak 1.5 TB'a kadar RAID 0 yapısında SATA 6.0 Gbps sabit disklere yer veriliyor. Sonuç olarak hız ve depolama alanı beklentilerini tek bir adımda karşılayan hibrit tasarımla sağlam bir yapı elde ediliyor.
Oyuncu Odaklı Bağlantılar

İnanılmaz Oyun Deneyimi İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Her Şey

En iyi oyun deneyimi, her zaman en iyi bileşenlerin kullanımını gerektirir ve G750 bunun için yaratılmıştır. Sunulan Intel® Thunderbolt™ teknolojisi yüksek hızda grafikleri ve veri aktarımını tek bir kablo bağlantısı ile sunarken, Killer Wireless-N 1202 ile farklı ciddi bir biçimde hissedilen ve kararlı bir kablosuz ağ bağlantısı elde edilir. G750 ayrıca inanılmaz seviyede detaylı görüntüler için yeni nesil 4K Ultra Yüksek Tanımlı (4K / Ultra HD) grafiklere ve üç monitöre aynı anda görüntü aktarmanızı sağlayarak inanılmaz bir deneyim sağlayan ASUS Trinity teknolojisine destek verir.

Online Oyun İçin Daha Hızlı Ağ Bağlantısı

ASUS G750JZ, Killer™ Wireless-N 1202'ın özel kablosuz ağ teknolojisini içerir. Wireless-N 1202, 300 Mbps'e kadar yüksek hızda veri aktarımı için çift bant (2.4 GHz ve 5.0 GHz), MIMO ve 802.11a / b / g / n desteklerine sahiptir. Dahili Bluetooth ve Wi-Fi Direct™ teknolojileri ise birebir bağlantıları içindir ve Advanced Stream Detect™ teknolojisi ağ trafiğinin oyunlara öncelik tanıması açısından avantaj sağlar. Killer Wireless-N 1202 sizi her zaman oyunlarda avantajlı bir konumda tutar.

Dört Kat Daha Fazla Detay. Sonsuz Bir Heyecan.

G750JZ'de bulunan HDMI 1.4 çıkışı, günümüzün standardı olan 1080p'nin de ötesinde bir görüntü çözünürlüğü aktarma desteğine sahiptir. 4K ve Ultra HD destekli ekranlara bağlanabilen G750JZ, geleceğe şimdiden hazırdır. Oyun oynamaya başladığınızda, nefes kesici ve gerçek üstü görüntü deneyiminin tadını çıkartmaya hazır olun.

Ufkunuzu Genişletin

Trinity, HDMI 1.4 veya DisplayPort 1.2 çıkışları üzerinden aynı anda üç ekrana kadar görüntü çıkışı verebilen, yenilikçi ve ayrıcalıklı bir ASUS ROG teknolojisidir. Oyun için olduğu gibi, Trinity film izlemek ve birden fazla uygulamayla çalışmak için de idealdir.
Son derece yüksek performans sunacak şekilde geliştirilmiş olan G750JZ-T4169H, Intel® Thunderbolt™ teknolojisini içeriyor. Bu yeni standart ile 10 Gbps hızında veri ve görüntü aktarımı tek bir kablo üzerinden gerçekleşiyor, başka bir deyişle USB 3.0 ile sunulan bant genişliği yaklaşık iki katına çıkarılıyor.
İnanılmaz Ses

Sesin Görüntüsü

Çoğu oyun odaklı dizüstü bilgisayarın arka plana attığı günümüzde G750 bu konuyu ön ve merkez noktalara yerleştiriyor. Özel tip ASUS SonicMaster ve ROG AudioWizard teknolojilerini içerecek biçimde ses mühendisleri tarafından geliştirilmiş olan G750'de ses donanımları ve yazılımları dengeli biçimde birleşiyor ve en iyi dizüstü bilgisayar ses çözümü ortaya çıkıyor. Elbette G750JZ ile oyunlarınız olabilecek en iyi biçimde karşınıza çıkıyor ama aynı zamanda sesler de inanılmaz. Tüm sesler ve efektler arttırılmış güç, aralık ve netlikle kullanıcıya sunuluyor. Oyuncuların bildiği üzere bu zevkten de öte bir konu çünkü oyunlarda başarı için konumlandırma alanında net sese gerek duyulmakta. G750 ile gelen son nesil tasarım özellikle de oyuncuları hedef alan özellikleri ön plana çıkarıyor.

MaxxAudio İle

Profesyonel MaxxAudio ses işleme araçları, G750'ye bir diğer detaylı ses katmanı eklemeyi başarıyor. Sezgisel ve kullanıcı dostu MaxxAudio arabirimiyle esnek ayarları kullanarak farklı gereksinimlere göre G750'nin ses çıkış havasını değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda içerik ya da uygulama türüne göre kayıtlı gelen beş farklı ses modundan birini kullanabilirsiniz. Durum ne olursa olsun ses düzenlemesi kolay, çabuk ve eğlenceli...

Benzersiz Bas Performansı


G750'nin BassEye dahili subwoofer özelliği – bilgisayarın altında bulunur – en iyi etki için G750'nin üstün ses kalitesini inanılmaz bir şekilde dengeler. Oyunlardaki sesler, bir dizüstü bilgisayarda daha önce hiç bu kadar iyi olmamıştı!
İnanılmaz Bulut

Depola, Paylaş ve Eşzamanla

ASUS bulut depolama servisi, online yaşam için gerekli olan en kapsamlı platformu sunuyor ve farklı yerlerden farklı cihazlar kullanılarak erişim sağlanabiliyor. ASUS WebStorage ile kolaylık ön plana çıkıyor, depolama, paylaşım ve iş sunumlarından fotoğraf albümlerine ve çoklu ortam dosyalarına kadar veri eşleştirme basitleşiyor. Her bir ASUS ROG G750 bilgisayar ile 32 GB WebStorage alanı üç yıl boyunca ücretsiz kullanılabiliyor ve MyBitCast uygulamasıyla sürekli olarak birden çok cihaz ve hesap arasında eşleştirme yapılabiliyor. Asus G750JZ fiyatlarını, Asus G750JZ özelliklerinı inceleyin. Diğer modellerimizi incelemek için bilgisayar kategorsine göz atabilir, notebook aksesuarları, bilgisayar bileşenleri, yazılım ürünleri, access point ürünleri satın alabilirsiniz.
 • Bilgisayar Tipi
  Notebook
 • Marka
  Asus
 • İşlemci Tipi
  Intel Core i7
 • İşlemci
  4710HQ
 • Sistem Belleği
  32 GB
 • İşlemci Hız Aralığı
  2.5 GHz, Up to 3.5 GHz
 • İşletim Sistemi
  Windows 8.1
 • Ekran Boyutu
  17.3"
 • Sabit Disk Kapasitesi
  1 TB
 • Ağırlık
  4.40 Kg
 • Ekran Kartı
  GTX880M+GDDR5
 • Ekran Kartı Hafızası
  Paylaşımsız Hafıza
 • Ekran Kartı Kullanım Alan
  Perfomans, Oyun ve Grafik
 • Bellek Tipi
  DDR3
 • Ön Bellek
  6 MB
 • Bellek Hızı
  1600 MHz
 • Ekran Çözünürlüğü
  1920 x 1080
 • Disk Dönüş Hızı
  7200 rpm
 • Bluetooth
  Var
 • HDMI Port
  Var
 • Pil Hücre Sayısı
  8
 • Pil Süresi (Max)
  8 Saat
 • Bilgisayar Kullanım Alanı
  Eğlence Profesyonel Oyun Oynamak İçin
 • Garanti
  Asus
 • İşlemci Hızı
  2.50 GHz
 • Ekran Kartı Chipset
  Nvidia
 • Optik Tipi
  Blueray RW
* Fiyatların Geçerlilik Süresi Stoklarla Sınırlı Olup Maliyet Fiyatlarıyla Değişkendir.
* İçerik, fotoğraflar ve fiyatlar haber vermeksizin değiştirilebilir.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
9370,89
9370,89
4848,50
9697,00
3242,23
9726,69
2446,66
9786,63
1964,59
9822,94
1648,37
9890,23
Garanti Bankası, DenizBank, Teb, ŞekerBank ve INGBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
9370,89
9370,89
4769,87
9539,74
3179,91
9539,74
2413,93
9655,73
1931,15
9655,73
1609,29
9655,73
Akbank, CitiBank ve OdeaBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
9370,89
9370,89
-
-
3228,39
9685,17
-
-
1942,96
9714,79
1634,13
9804,75
Yapı Kredi, Albaraka, AnadoluBank, TEB kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
9370,89
9370,89
-
-
-
-
-
-
1954,92
9774,58
1649,40
9896,39
FinansBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde uygulanmaktadır.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
9370,89
9370,89
4778,48
9556,96
3185,65
9556,96
2389,24
9556,96
1911,39
9556,96
1592,83
9556,96
Türkiye Finans kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Taksit
1
2
3
4
5
6
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
9370,89
9370,89
-
-
3220,54
9661,61
-
-
-
-
1641,83
9850,97
HalkBank kredi kartlarınızla bu taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Taksit 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
9370,89
9370,89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
VakıfBank Yeni Sürüm Deneme.
Yorum Yap, Sesini Duyur
Lütfen Bekleyiniz...
Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.