Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL
Anasayfa / Apple Watch

Şimdiye kadarki en kişisel teknolojimiz.

Hedefimiz daima teknolojiyi daha erişilebilir, daha faydalı ve daha kişisel hale getirmek oldu. Ve şimdi, insanların teknolojiyle olan ilişkisinde yeni bir döneme imza atıyoruz. Apple Watch, bugüne kadar ürettiğimiz en kişisel teknoloji. Çünkü tıpkı bir kıyafet gibi, üzerinizde şık bir şekilde taşımanız için tasarlandı.

Kusursuzca dakik bir saat.

Yıllar boyunca, “kaliteli saat” ifadesini her duyduğumuzda, zamanı kusursuzca doğru gösteren bir saat düşündük. Tıpkı Apple Watch gibi. Apple Watch, zamanı en fazla 50 milisaniyelik hata payıyla küresel zaman standardında gösterebilmek için, iPhone’unuzla entegre bir biçimde çalışır. Ayrıca, hayatınıza ve programınıza göre kişiselleştirebileceğiniz saat kadranıyla, zamanı sizin için daha anlamlı ve özel hale getirir.

Temas halinde olmak
için yepyeni yollar.

Apple Watch, iletişim kurmak için kullandığınız bütün yöntemleri
daha da pratik hale getiriyor. Ve bileğinizde olduğundan, uyarılar
ve bildirimler yepyeni bir fiziksel boyut kazanıyor. Örneğin, her
gelen mesajla bileğinizde hafif bir dokunuş hissediyorsunuz.
Apple Watch ayrıca, sevdiklerinize tık, çizim ve hatta kalp
atışınızı gönderme gibi eğlenceli ve bir o kadar da
doğal iletişim yollarına sahip.

Fitness bilgilerinizi görmek için
daha akıllıca bir yol.

Apple Watch size gün boyunca gerçekleştirdiğiniz aktivitelerin büyük resmini gösterir. Aktivite uygulamasındaki üç halka, gün içindeki ilerlemenizi göstererek daha az oturup daha çok hareket etmek ve egzersiz yapmak için motivasyon kazanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, çeşitli popüler egzersizlerin gerçek zamanlı istatistiklerini gösteren gelişmiş bir spor saatidir. Zamanla, aktivite ve fitness düzeyiniz hakkında bilgi edinir. Bu bilgileri daha doğru ölçümler yapmanız için kullanır ve gün boyu yapabileceğiniz size özel hedefler önerir. Kişiye özel anımsatıcılarla, bu hedeflere ulaşabilmeniz için sizi destekler.

Herkes için bir Apple Watch var.

Üzerinizde şık bir şekilde taşımanız için tasarlanmış bir aygıt, masanızın üstüne yerleştirdiğiniz veya cebinizde taşıdığınız bir aygıttan farklıdır. Bir araç olmanın ötesindedir. Beğeninizin gerçek bir yansımasıdır. Bu yüzden, Apple Watch’u tasarlarken, stil açısından geniş bir yelpaze sunmaya özen gösterdik. Çünkü hem severek kullanacağınız hem de severek bileğinizde taşıyacağınız bir saat olsun istedik.

Zamanı iyi değerlendirin.

Apple Watch her şeyden önce kusursuzca dakik bir saattir. Bir saatin yapması gereken her şeyi, başka hiçbir saatin yapamayacağı biçimlerde yapar. Üstelik, takviminize ve kişilerinize de bağlıdır. Kısacası Apple Watch size sadece zamanı göstermekle kalmaz, zamanın sizin için ne anlama geldiğini de anlar. Daha üretken ve verimli olmanıza yardım eder. Böylece her andan daha fazla keyif alabilirsiniz.

Değer verdiğiniz insanlara çok daha yakın olun.

Yakın çevreniz, şimdi hep yakınınızda. En sık iletişime geçtiğiniz kişilerin küçük resimlerini görebileceğiniz Arkadaşlar bölümüne erişmek için yan düğmeye basın.

Apple Watch’unuzda başlayın, iPhone’unuzda devam edin.

Apple Watch hızlı etkileşimler için tasarlanmıştır, ama bazen daha da fazla şey söylemek istersiniz. Bu nedenle, mesajları, çağrıları ve mail’leri Apple Watch’tan iPhone’a aktarmayı kolaylaştırdık. Böylece tam kaldığınız yerden kolayca devam edebilirsiniz.

Az oturun. Çok hareket edin. Biraz egzersiz yapın.

Aktivite uygulaması sayesinde, günlük aktivite durumunuzu üç halkadan oluşan basit bir grafik aracılığıyla takip edebilirsiniz. Hareket halkası, yaktığınız aktif kalori miktarını; Egzersiz halkası, kaç dakika tempolu egzersiz yaptığınızı; Duruş halkası ise hangi sıklıkla oturmaya ara verip ayağa kalktığınızı gösterir. Hedefiniz? Her gün üç halkayı da tamamlamak.

Her etkileşim, yeniliklerle dolu.

Apple Watch, bugüne kadar tasarladığımız hiçbir aygıta benzemiyordu. Ama biz, her etkileşimin iPhone kullanmak veya Mac’te çalışmak kadar kolay ve pratik olmasını istiyorduk. Bu yüzden ekranda seçim yapmak, gezinmek ve giriş yapmak gibi işlemleri, bileğe takılan küçük bir aygıta sığdırmanın yeni yollarını keşfettik. Ve ortaya sadece Apple Watch’a özgü, ama bir yandan da her şeyiyle Apple olan bir deneyim çıktı.

Hiçbir mesajı kaçırmayın.

Bildirimler Apple Watch’un kadranının tam ortasında gösterildiği için, biri size bir mesaj gönderdiğinde anında görebilirsiniz. Mesajı okumak için bileğinizi kaldırmanız, görmezden gelmek için ise kolunuzu aşağı indirmeniz yeter.

Bileğinizin yeni gücü, aramalara cevap vermek.

Hızlı sohbetler için yerleşik hoparlörü ve mikrofonu kullanın veya daha uzun sohbetler için çağrıları sorunsuzca iPhone’unuza aktarın. Gelen bir aramayı sessize almak için, elinizle Apple Watch’un üzerini kapatın.

Bakışlar. İhtiyacınız kadar bilgi, istediğiniz yerde.

Kol saatlerinin 19. yüzyılda icat edilmesinden bu yana, insanlar zamanı öğrenmek için kol saatlerine hızlı bir bakış atıyor. Bu basit ve hızlı bakış refleksi, Apple Watch deneyiminde çok daha fazlasını yapıyor. Bakışlar’ı geliştirerek, en sevdiğiniz uygulamaları bilekte kullanım için yeniden tasarladık. Böylece, sık sık ihtiyaç duyduğunuz bilgilerin özetlerine hızlı bir bakış atabilirsiniz. Bakışlar’ı görmek için kadran ekranını yukarı kaydırmanız yeter.

Sadece bileğinize göre değil, bileğiniz için.

Apple Watch, ihtiyacınız olan bilgileri tek bakışta görmeniz ve hızlı etkileşimlerde bulunmanız için son derece ideal. İçindeki yerleşik uygulamalar da, bu avantajdan yararlanacak şekilde tasarlandı. Mail, Mesajlar ve Harita gibi yakından tanıdığınız uygulamalar, şimdi yepyeni çalışma biçimlerine sahip. Müzik ve Passbook gibi uygulamalar, bileğinizde çok daha kullanışlı hale geliyor. Üstelik, Aktivite, Antrenman ve Apple Watch’unuzu iPhone’unuzdaki iSight kamerasının vizörüne dönüştüren Uzaktan Kamera gibi yepyeni uygulamalar da mevcut.

Güçlendirilmiş, hafif Ion-X cam.

Maksimum hafiflik için, Sport koleksiyonundaki modellerde çizilmelere ve darbelere karşı son derece dayanıklı bir madde olan alümina silikat cam kullandık. Bu cam, küçük iyonların yerlerini büyük iyonlara bıraktığı iyon değişimi yöntemiyle moleküler düzeyde güçlendirilerek üretildiği için, normal bir cama göre çok daha sağlam bir yüzeye sahip.

Gümüş ve uzay grisi renk seçeneklerine sahip olağanüstü hafiflikteki anodize alüminyum kasasıyla, karşınızda Sport koleksiyonu. Ekranı, güçlendirilmiş Ion-X cam ile korunuyor. Ve floroelastomer kordonu, kasayla uyumlu beş farklı renk seçeneğine sahip.

Anodize alüminyum.
Olağanüstü hafif,
ama bir o kadar sağlam.

Apple Watch için yepyeni bir alaşım geliştirdik: Apple 7000 Serisi alüminyum. Standart alaşımlardan %60 daha sağlam. Ve bir o kadar hafif. Bu alaşım, ekranı kaplayan Ion?X camla bir araya geldiğinde, Sport koleksiyonundaki saatlerimizin paslanmaz çelik modellerimize göre yüzde 30’a kadar daha hafif olmasını sağlıyor. Üstelik, alaşımın sahip olduğu mükemmel sadelik, geleneksel alüminyum alaşımlarla elde edilemeyecek tutarlılıkta bir güzelliğe imkan veriyor.

Edition koleksiyonu, son derece göz alıcı sekiz farklı Apple Watch tasarımından oluşuyor. Koleksiyondaki her saatin kasası, metalurji mühendislerimizin standart altına göre iki kat daha sağlam olması için geliştirdiği 18 ayar altından işlendi. Ekran ise, parlatılmış safir kristalle koruma altında. Ve oldukça zarif bir tasarıma sahip kayışın da eklenmesiyle elde edilen sonuç, göz alıcı bir birliktelik.

Size uygun bir
Apple Watch seçin.

Apple Watch Satın Al

Dört farklı renk seçeneğine sahip anodize alüminyum kasalar. Güçlendirilmiş Ion-X cam. Rengarenk ve bir o kadar dayanıklı kordonlar.

Paslanmaz çelik veya uzay siyahı paslanmaz çelik kasalar. Safir kristal. Göz alıcı bir kayış koleksiyonu.

Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.