KAMPANYA DETAYLARI
Ana Sayfaya Dön
Lütfen Bekleyiniz...
Sepetim (0)
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
Lütfen Bekleyiniz
Toplam Tutar . TL

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri Gold.com.tr’den yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır.
Ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak, banka hesabımıza havale yaparak veya BKM ekspres ile ödeyebilirsiniz.
Kredi Kartı Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adedini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adedine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.
Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. 'Ödemeyi Onayla' butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.
Havale Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sora lütfen Gold.com.tr banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan 'Onay' penceresini yazıcıdan bastırın.
Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.
Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.
BKM Ekspress "BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak www.gold.com.tr sitesine döneceksiniz."
Kurye Ürün açıklamasında kurye ile teslimat yazan ürünler stoklarımızda var olup İstanbul ili içerisindeki belirli bölgelere/ilçelere Kurye ile gönderilebilmektedir. Hafta içi saat 15:00’a kadar ve Cumartesi günü saat 13:00’a kadar verilen kurye siparişler aynı gün saat 22:00’a kadar belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Hafta içi saat 15:00 dan sonra ve Cumartesi günü saat 13:00 dan sonra verilen kurye siparişleri ile resmi tatillerde verilen kurye siparişleri ise ilk iş gününde verilen adrese teslim edilecektir.
Kapıda ödeme Ürün açıklamasında kurye ile teslimat yazan ürünler stoklarımızda var olup İstanbul ili içerisindeki belirli bölgelere/ilçelere Kurye ile gönderilebilmektedir. Hafta içi saat 15:00’a kadar ve Cumartesi günü saat 13:00’a kadar verilen kurye siparişler aynı gün saat 22:00’a kadar belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Kapıda ödeme seçeneği sırasında işaretlenen ödeme türü ile kapıda ödeme yapabilirsiniz. Hafta içi saat 15:00 dan sonra ve Cumartesi günü saat 13:00 dan sonra verilen kurye siparişleri ile resmi tatillerde verilen kurye siparişleri ise ilk iş gününde verilen adrese teslim edilecektir ve kapıda ödemeniz alınacaktır.

Anlaşmalı Tüm Bankaların Kartlarına 12 Taksit İmkanı.